• Informacje na temat:

  michał kozłowski aktor

Artykuły na temat: michał kozłowski aktor
 • ​"Komisarz Alex": Ewa pogrzebana żywcem, a Michała porazi prąd!

  Tropiąc groźnego psychopatę, Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) otrą się o śmierć, ale Alex uratuje im życie!

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • 15 lat "Na Wspólnej"

  Początek 2018 roku to wyjątkowy czas dla aktorów i twórców "Na Wspólnej". 27 stycznia serial świętuje swoje 15. urodziny!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "Komisarz Alex": Niebezpieczna pogoń za psychopatą

  Podczas pościgu za psychopatą chcącym namówić poznanych w sieci nastolatków do popełnienia zbiorowego samobójstwa Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie!

 • Polska premiera "Wiedźmina"

  W Łodzi w poniedziałek wieczorem, 5 listopada, odbyła się ogólnopolska premiera "Wiedźmina" w reżyserii Marka Brodzkiego. Uroczysty pokaz zaszczycili swą obecnością odtwórcy głównych ról: Michał Żebrowski, Grażyna Wolszczak, Zbigniew Zamachowski i Maciej Kozłowski.

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków!

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny! 14 stycznia na antenie TVN zostanie wyemitowany 2000 odcinek serialu - z wyjątkowo odświętną fabułą. Widzowie będą bowiem świadkami dwóch ślubów: Moniki i Damiana oraz Joanny i Bogdana, a także hucznego wesela, które wszyscy goście...

 • Gwiazdy zjeżdżają do Międzyzdrojów

  Do Międzyzdrojów, gdzie w piątek rozpoczyna się X Wakacyjny Festiwal Gwiazd, powoli zjeżdżają znani polscy artyści. W kurorcie są już między innymi aktorzy Joanna Szczepkowska i Maciej Kozłowski oraz reżyser Jerzy Skolimowski.

 • Kod Pana Samochodzika

  Czterdzieści lat temu na planie serialu "Samochodzik i templariusze" o mały włos nie doszło do tragedii. Pamiętna amfibia ze Stanisławem Mikulskim i trzema chłopcami zaczęła tonąć w jeziorze. Aktor, jak na superbohatera przystało, rzucił się na ratunek swoim nastoletnim partnerom...

 • Jerzy Hoffman: Nie chcemy współzawodniczyć z "Władcą pierścieni"

  "Nie chcemy współzawodniczyć z "Władcą pierścieni" ani "Harrym Potterem" . Ciężar tego filmu spocznie na barkach aktorów" - powiedział w czwartek, 20 czerwca, Jerzy Hoffman, który przygotowuje się do realizacji filmu "Stara baśń". W głównych rolach wystąpią m.in. Daniel Olbrychski, Michał Żebrowski, Jerzy Trela, Małgorzata Foremniak, Ewa Wiśniewska i Anna Dymna. Film ma być baśnią opowiadającą