• Informacje na temat:

  michał lasko

Artykuły na temat: michał lasko
 • "Na Wspólnej": Na łasce Smolnego

  Daniel (Michał Tomala) odwiedzi Krzysztofa (Łukasz Konopka) w redakcji. Zacznie zbierać się do tego, żeby poprosić go o pomoc. Zrezygnuje jednak widząc, że Smolny jest bardzo zajęty. Łucja (Magdalena Łoś) zrobi chłopakowi wyrzuty, że nic nie załatwił. Sama porozmawia ze Smolnym, któremu oznajmi, że Daniel szuka nowej pracy. Efekt? Jeszcze tego samego dnia Krzysztof przedstawi Brzozowskiego...

 • Michał Piróg malkontentem

  Michał Piróg krytykował wszystkich, Augustin Egurrola cierpiał na nadmiar optymizmu. Pod znakiem lat 60., 70. i 80. minęła dziewiąta odsłona programu "You Can Dance". Z programem musieli pożegnać się Justyna Banasiak i Tomasz Prządka.

 • "rodzinka.pl": Jak poderwać fajną laskę i zatrzymać ją przy sobie na dłużej...?

  Amelia - nowa koleżanka najstarszego z synów Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) - już podczas swej pierwszej wizyty w domu Boskich będzie musiała stawić czoła dziadkom Tomka. Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) najpierw przeszkodzą młodym w amorach swym niespodziewanym pojawieniem się w salonie, a potem przystąpią do wspominania... Magdy! - Madzia to...

 • Dramatyczne dzieciństwo Michała Wiśniewskiego

  Wstrząsające wspomnienia wokalisty Ich Troje.

 • Michał Żebrowski miał wypadek na scenie!

  Michał Żebrowski (42 l.) na rozdaniu Telekamer pojawił kontuzjowany, kuśtykając o lasce. Co się stało?

 • Sirli: Kasia Łaska za namową Jona Lorda

  Pod szyldem Sirli debiutuje z własnym projektem Kasia Łaska, wokalistka znana z współpracy z nieżyjącym już Jonem Lordem, byłym klawiszowcem Deep Purple.

 • "Na dobre i na złe": Następca Falkowicza

  Falkowicz otwiera w końcu swoją szkołę, a w Leśnej Górze zjawia się przystojniak, który wkrótce może powalić „mistrza” na łopatki! ​W 698. odcinku serialu pierwsze spotkanie z nowym bohaterem: doktorem Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki).

 • Nowy serialowy galimatias

  Jej pojawienie się całkiem odmieni życie głównego bohatera serialu "Wszystko przed nami" - Wojtka. Ich miłość rozpocznie się... dość boleśnie, a wspólna droga nie będzie usłana różami. Magdalena Łaska opowiada o pracy na planie nowej produkcji.

 • Ciąg dalszy afery w "Azja Express". Pawlicki przeprasza, a Piróg szokuje kolejną wypowiedzią!

  Express".  Czarnym bohaterem stał się aktor Antek Pawlicki, który postanowił sobie nieco zażartować z orientacji seksualnej Michała Piróga i jego partnera, Piotrka Czaykowskiego. Uczestnicy mieli za(...).  "Michał, Michał, pokaż rogal, jak cię w dupę ubodzie… No ale o co chodzi, przecież to pedał. Jest gejem, zabrał chłopaka, to czego się spodziewał?" - mówił  w show Antek.  O homofobicznych...

 • Doda w Ich Troje?

  Michał Wiśniewski planował zwerbować Dodę w szeregi swojego zespołu!

Wideo na temat: michał lasko
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...