• Informacje na temat:

  michał lewandowski z dziewczyną

Artykuły na temat: michał lewandowski z dziewczyną
 • Michał Lewandowski pokazał dziewczynę

  Na mecz Gwiazdy kontra Politycy aktor Michał Lewandowski (34 l.), znany z serialu "Julia", przyszedł z ładną brunetką. Pasują do siebie?

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

 • Powstanie serial o żonach i dziewczynach polskich piłkarzy!

  .... Wives And Girlfriends). Życie pięknych, sławnych i bogatych dziewczyn to wspaniały materiał na scenariusz filmu lub serialu. Jak informuje jeden z tabloidów, Michał Kwieciński - producent m.in(...), jaka jest teraz. Produkcji podjął się Michał Kwieciński i jego firma Akson - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" jeden z pracowników stacji. Zanim dojdzie do realizacji serialu o polskich...

 • Michał Lewandowski: Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

 • Wybacz mi

  Serial obyczajowy, 48 min, Polska, 2018 Reżyseria: Grzegorz Lewandowski Scenariusz: Joanna Wilczewska Zdjęcia: Jan Cybis Aktorzy: Mateusz Janicki, Filip...

 • "Julia" zastąpi "Prosto w serce"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

 • "Na Wspólnej": Koniec celibatu

  Norbert (Michał Malinowski) zapyta Agatę (Aleksandra Radwan), jak długo jeszcze mają żyć w celibacie.

 • Pazura zatrudnił Galeriankę!

  Gdy Cezary Pazura przygotowywał się do realizacji swojej komedii "Weekend" potrzebował do jednej z kobiecych ról dziewczyny seksownej i jednocześnie ujmująco niewinnej.

 • Pies grał lepiej od niego

  Michał Lewandowski dla roli Adama w "Majce" zrezygnował z pracy w teatrze w Słupsku. Jego kariera nabiera rozpędu. Niebawem zobaczymy go w "Hotelu 52".

 • Politycy w "Tańcu z gwiazdami"

  Sandra Lewandowska z Samoobrony i Krzysztof Bosak z LPR wystąpią w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - podaje serwis TVN24.pl.

Zdjęcia na temat: michał lewandowski z dziewczyną
Wideo na temat: michał lewandowski z dziewczyną
 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  Hanna Bakuła ostro krytykuje zjawisko wzrastającego zainteresowania żonami i dziewczynami polskich piłkarzy. Malarka uważa, że popularność m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc przeminie, bo ludzie się nimi znudzą, tak jak znudzili się Dodą czy Michałem Wiśniewskim. – To nie jest zjawisko, to są lokalne pierdoły. Pojawiają się takie koślawe meteory, które z hukiem spadają za scenę i leżą

 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.