• Informacje na temat:

  michał maj

Artykuły na temat: michał maj
 • "Na Wspólnej": Michał Tomala szykuje się do ślubu z koleżanką z planu serialu!

  Gdy pół roku temu Michał Tomala, czyli Daniel Brzozowski z "Na Wspólnej", poznał Annę Marię Jarosik - absolwentkę krakowskiej szkoły teatralnej, która zgłosiła się na casting do roli Dominiki w serialu TVN - od razu poczuł... motyle w brzuchu. - To była miłość od pierwszego wejrzenia - twierdzi aktor.

 • Michał Żebrowski "pozamykany na tysiąc kluczy"

  "Widać było, że ten człowiek jest pozamykany na tysiąc kluczy" - charakteryzuje Michała Żebrowskiego znana dziennikarka Krystyna Pytlakowska, specjalizująca się w wywiadach z gwiazdami. O swoich rozmówcach opowiada w nowej książce "Więcej grzechów nie pamiętam".

 • "Barwy szczęścia": Zaskakujący finał sądowej batalii o Maję

  ...genetycznych potwierdziły, iż Sandra (Paulina Komenda) i Michał (Piotr Witkowski) są biologicznymi rodzicami Mai, sąd przyzna im opiekę nad córką, choć przecież porzucili malutkie dziecko na śmietniku, skazując je na pewną śmierć. - Musimy być dobrej myśli - powie Tomala i doda, że jeśli istnieje sprawiedliwość na świecie, to żaden sąd nie odbierze im Mai. Okaże się jednak, że Sandra i Michał...

 • Janusz Gajos: Takiego polskiego filmu jeszcze nie widziałem

  Janusz Gajos, legenda, ikona kina i - cytując Maję Ostaszewską: "jeden z najbardziej ukochanych aktorów w naszym kraju" - powraca na ekrany w "Body/Ciało" - filmie, który przyniósł Małgorzacie Szumowskiej prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale.

 • Michał Wójcik z Ani Mru-Mru trzeci raz ojcem!

  Życie prywatne słynnego kabareciarza, Michała Wójcika (43 l.) zaczyna przypominać brazylijską telenowelę...

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Maja Ostaszewska: partner Michał Englert spakował się i wyjechał!

  Droga do szczęścia Mai Ostaszewskiej (43 l.) i jej partnera Michała Englerta (40 l.) prowadziła przez wiele zakrętów. Gdy się poznali, byli w innych...

 • "Pani z przedszkola": Ponętna Karolina Gruszka na plakacie

  Dystrybutor filmu "Pani z przedszkola" (w kinach od 25 grudnia) zaprezentował oficjalny plakat najnowszej produkcji Marcina Krzyształowicza. Po ustach poznajemy, że kusi na nim Karolina Gruszka.

 • Michał Piróg tłumaczy się z ogromnych ust!

  Michał Piróg zaprzecza plotkom i zapewnia, że nie majstrował przy swoim wyglądzie!

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

Zdjęcia na temat: michał maj
Wideo na temat: michał maj
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1552.

  Łukasz przekazuje Kasi dobre wiadomości – sąd uznał, że dowody są wystarczające, by rozpocząć proces przeciwko Bergowi. Sabina poznaje Grzybowskich, dziadków Mai, którzy uważają, że ich syn wyszedł na prostą i ma prawo odzyskać dziecko. Rodzice Michała od miesięcy dają mu pieniądze, by mógł wspierać Tomalów w opiece nad córką. Sabina wyprowadza ich z błędu.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1507.

  spotyka się z bandytą, licząc że uda mu się go sprowokować i zdobyć obciążający go materiał. Sandra mówi Sabinie, że jadą z Michałem nad morze i chcą zabrać ze sobą Maję. Tomalową niepokoi fakt, że od jakiegoś czasu biologiczni rodzice dziewczynki odwiedzają ją osobno. W końcu wychodzi na jaw, że Sandra i Michał się rozstali.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1592.

  się porozmawiać z Redykami. Prawniczka informuje Tomalów, że Michał, biologiczny ojciec Mai, wniósł do sądu wniosek o przyznanie mu opieki nad córką. Kajtek wyznaje matce, że nadal kocha Oliwkę, ale