• Informacje na temat:

  michał materna

Artykuły na temat: michał materna
 • Magdę, spełnia się też jako ojciec syna Michała i córki Matyldy, zaś emocji dostarcza mu głównie gra w golfa. Nie zawsze był jednak taki stateczny. W autobiografii "Przygody z życia wzięte" wyznał(...) - 49-letni obecnie syn, dziennikarz Jacek Bazan. Krzysztof Materna nie wyparł się go, ale na razie nie zabiera publicznie głosu w tej sprawie. Porozmawiać udało się za to z synem Jackiem. Twoje...

 • Vena Festival z gwiazdami

  w Londynie (11 września) i Łodzi jako gwiazdy wystąpią m.in. Tatiana Okupnik, była wokalistka Blue Cafe i jazzman Michał Urbaniak.

 • "Depresja komika": Showman i terapeuta

  W warszawskim Teatrze Polonia odbyła się premiera sztuki "Depresja komika". Wyreżyserował ją Michał Walczak, na podstawie własnego tekstu. W rolach głównych widzowie mieli okazję oglądać Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza, którzy stoczyli ze sobą sceniczny pojedynek, wcielając się w role zawodowego komika oraz jego terapeuty.

 • "Jak śmierć kogoś bliskiego"

  - Niedawno skończyłem trzydzieści lat. Nie boli mnie to zupełnie. Bardziej mnie to intryguje, frapuje i interesuje - opowiada nam Michał Wiraszko z zespołu Muchy, który wyprowadził grupę z kryzysu po odejściu kluczowego muzyka Piotra Maciejewskiego.

 • Festiwal Vena: Wygrała Monika Urlik

  Wokalistka Monika Urlik wygrała pierwszy festiwal muzyczny Vena, którego finał odbył się w czwartek wieczorem, 30 czerwca, w Łodzi. W nagrodę dostała 100 tysięcy złotych oraz statuetkę Urbanatora. Był to pierwszy w Polsce konkurs muzyczny, dla którego jedynym forum rejestracji i oceny muzyki był internet.

 • Vena: Kto wygra 100 tys. zł?

  Rozpoczyna się 3. edycja internetowego muzycznego konkursu Vena Festival , którego główną nagrodą jest 100 tysięcy zł. Anonimowe zgłoszenia ocenia za pośrednictwem internetu jury złożone z muzyków, dziennikarzy i promotorów muzycznych. Opiekę artystyczną nad festiwalem sprawuje Zbigniew Hołdys.

 • Gwiazdy w Gdańsku

  Polska premiera najnowszego filmu Davida Lyncha, koncerty, projekcje filmowe, spotkania z gwiazdami złożą się na program 12. Festiwalu Gwiazd, który rozpoczyna się w najbliższy czwartek w Gdańsku. Według organizatorów, będzie to wyjątkowe wydarzenie artystyczne.

 • 100 tysięcy coraz bliżej

  Zakończył się pierwszy etap internetowego konkursu Vena Festival . Do dalszej rywalizacji anonimowe jury, złożone z muzyków, dziennikarzy i promotorów muzycznych, zakwalifikowało ponad 100 utworów.

 • Przystanek Woodstock ze sportem w tle

  Dziś (29 lipca), na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem XVI Przystanku Woodstock, swoje podwoje otwiera Akademia Sztuk Przepięknych. W programie m.in. spotkania z Jurkiem Owsiakiem, komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem, a w kolejnych dniach także z prof. Jerzym Buzkiem, reżyserami Andrzejem Wajdą i Markiem Piwowskim czy aktorem Markiem Kondratem.

 • Posłuchaj nowej płyty Much!

  18 września do sklepów trafi najnowszy album zespołu Muchy. Już teraz płyty zatytułowanej "chcecicospowiedziec" możecie posłuchać na stronach INTERIA.PL!

Wideo na temat: michał materna
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...