• Informacje na temat:

  michał milowicz

Artykuły na temat: michał milowicz
 • Michał Milowicz: Jaki jest naprawdę?

  Kilkanaście lat temu uznał, że praca artystyczna nie gwarantuje poczucia stabilizacji. Michał Milowicz otworzył wówczas klub muzyczny, który prowadził przez 11 lat. Od dekady zajmuje się także(...), pięknie śpiewał, babcia była dziennikarką. Ojciec - Jerzy Milowicz - również przez wiele lat był redaktorem w różnych pismach. Mama Barbara skończyła Studium Stenografii i Stenotypii, potem pracowała...

 • Michał Milowicz: Debiut płytowy

  19 czerwca ukazuje się debiutancka płyta Michała Milowicza, zatytułowana "Teraz wiesz". Dotychczas znany był on głównie, jako aktor filmowy i musicalowy, a widzowie telewizyjni znają go z seriali "Lokatorzy" i "Sąsiedzi".

 • Michał Milowicz został deweloperem. Znane nazwisko nie pomaga!

  ..."Polski Elvis" Michał Milowicz (44 l.) jest nie tylko aktorem, ale i właścicielem klubu muzycznego oraz... deweloperem.

 • Michał Milowicz zachęca do wspólnego śpiewania

  Nowy album przygotowuje wokalista i aktor Michał Milowicz, nazywany czasem "polskim Elvisem Presleyem". U nas możecie zobaczyć teledysk do wakacyjnego utworu "Ta czy ta?" .

 • Milowicz został... deweloperem

  Niełatwo być aktorem, który nie gra głównych ról i nie występuje w reklamach. Doskonale wie o tym Michał Milowicz.

 • Michał Milowicz wraca na scenę

  Michał Milowicz jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor znany z obrazów "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota", a także z serial u "Sąsiedzi", przyznał, że jest zauroczony atmosferą panującą podczas imprezy. Przy okazji zdradził także swoje plany zawodowe na najbliższy okres.

 • "Tragedia" Michała Milowicza

  Jak informowaliśmy, w wypadku, jakiego doznał Milowicz podczas prób do kolejnego odcinka lodowego show, aktor złamał nogę, doznał wstrząśnienia mózgu, odnowiła mu się także stara kontuzja karku. Nie zważając jednak na konsekwencje zdrowotne, Michał chciał jak najszybciej wrócić na lód. Niestety, lekarze zdecydowanie mu tego zabronili. "Lekarze zabronili Milowiczowi treningów...

 • W domu u Michała Milowicza

  Kolejnymi gwiazdami, które zaprosiły ekipę programu "MTV Cribs" do swoich domów są: medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz piosenkarz i aktor Michał Milowicz.

 • Michał Milowicz w "Barwach szczęścia"!

  ..."Barw szczęścia" - pojawi się nowy bohater: Czarek Bąk. Szkolny kolega Blanki i nauczyciel WF-u. A do obsady dołączy Michał Milowicz - znany showman, aktor i wokalista. Kim okaże się serialowy Czarek?

 • Czy Milowicz wróci na lód?

  Czy to koniec jego udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie"? Mimo poważnego wypadku Michał Milowicz (38 l.) pali się do powrotu na lodowisko. Ale lekarze stanowczo odradzili aktorowi kontynuowanie treningów.

Zdjęcia na temat: michał milowicz
 • Michał Milowicz
Wideo na temat: michał milowicz
 • Kac Wawa

  "Kac Wawa" to "swojska", czyli polska odmiana przygód uczestników wieczoru kawalerskiego. Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda - przyszła żona Andrzeja - Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają na genialny...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

Dyskusje na temat: michał milowicz