• Informacje na temat:

  michał milowicz elvis

Artykuły na temat: michał milowicz elvis
 • Michał Milowicz: Jaki jest naprawdę?

  Kilkanaście lat temu uznał, że praca artystyczna nie gwarantuje poczucia stabilizacji. Michał Milowicz otworzył wówczas klub muzyczny, który prowadził przez 11 lat. Od dekady zajmuje się także(...), pięknie śpiewał, babcia była dziennikarką. Ojciec - Jerzy Milowicz - również przez wiele lat był redaktorem w różnych pismach. Mama Barbara skończyła Studium Stenografii i Stenotypii, potem pracowała...

 • Michał Milowicz został deweloperem. Znane nazwisko nie pomaga!

  ..."Polski Elvis" Michał Milowicz (44 l.) jest nie tylko aktorem, ale i właścicielem klubu muzycznego oraz... deweloperem.

 • Nowa dziewczyna Milowicza

  ...39-letni aktor, Michał Milowicz , marzy o założeniu rodziny. Od niedawna jest zakochany w dużo młodszej od siebie (?) brunetce. "Ta znajomość to temat tabu" - zaznacza.

 • Wybraliście najbardziej nielubiane gwiazdy "Tańca..."

  Niekwestionowanym zwycięzcą naszego rankingu na najmniej lubiane gwiazdy, które w pierwszej kolejności odpadły z tanecznego show, jest piosenkarz i aktor Michał Milowicz . "Konkurenci" pozostali daleko w tyle...

 • Michał Milowicz zachęca do wspólnego śpiewania

  Nowy album przygotowuje wokalista i aktor Michał Milowicz, nazywany czasem "polskim Elvisem Presleyem". U nas możecie zobaczyć teledysk do wakacyjnego utworu "Ta czy ta?" .

 • Michał Milowicz wraca na scenę

  Michał Milowicz jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor znany z obrazów "Chłopaki nie płaczą" i "Poranek kojota", a także z serial u "Sąsiedzi", przyznał, że jest zauroczony atmosferą panującą podczas imprezy. Przy okazji zdradził także swoje plany zawodowe na najbliższy okres.

 • W domu u Michała Milowicza

  Kolejnymi gwiazdami, które zaprosiły ekipę programu "MTV Cribs" do swoich domów są: medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz piosenkarz i aktor Michał Milowicz.

 • Elvis żyje!

  Nie, nie widziałem Króla w centrum handlowym i nie mam żadnych dowodów na to, że ukrywa się na prywatnej wysepce na Pacyfiku. Wiem za to na pewno, że żyje w setkach, może nawet tysiącach naśladowców i niezmiennie inspiruje. Nawet tych, których o uwielbienie dla Presley'a trudno podejrzewać.

 • " Drzemał we mnie Elvis "

  Michał Milowicz zaczynał swą karierę u Janusza Józefowicza, najpierw w słynnym musicalu „Metro”, a później w jego kontynuacji “Do grającej szafy grosik wrzuć”. Dał się poznać jako utalentowany wokalista, choć mówiono o nim głównie „Polski Elvis Presley”, jako że śpiewał głównie utwory z repertuaru Króla Rock And Rolla. Jednak Milowicz nie daje się jednoznacznie zaszufladkować i udanie rozpoczął

 • Krawczyk i Wiśniewski na Pikniku Country!

  Jak podał dziennik "Rzeczpospolita", podczas tegorocznego Pikniku Country w Mrągowie jedną z atrakcji będzie występ Krzysztofa Krawczyka oraz lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego. Obaj panowie wystąpią podczas okolicznościowego koncertu dedykowanego pamięci Elvisa Presley'a. Impreza rozpocznie się w najbliższy piątek, 26 lipca.

Zdjęcia na temat: michał milowicz elvis
 • Michał Milowicz