• Informacje na temat:

  michał milowicz ta czy ta

Artykuły na temat: michał milowicz ta czy ta
 • Michał Milowicz został deweloperem. Znane nazwisko nie pomaga!

  ..."Polski Elvis" Michał Milowicz (44 l.) jest nie tylko aktorem, ale i właścicielem klubu muzycznego oraz... deweloperem.

 • Michał Milowicz zachęca do wspólnego śpiewania

  Nowy album przygotowuje wokalista i aktor Michał Milowicz, nazywany czasem "polskim Elvisem Presleyem". U nas możecie zobaczyć teledysk do wakacyjnego utworu "Ta czy ta?" .

 • Michał Milowicz: Jaki jest naprawdę?

  Kilkanaście lat temu uznał, że praca artystyczna nie gwarantuje poczucia stabilizacji. Michał Milowicz otworzył wówczas klub muzyczny, który prowadził przez 11 lat. Od dekady zajmuje się także(...), pięknie śpiewał, babcia była dziennikarką. Ojciec - Jerzy Milowicz - również przez wiele lat był redaktorem w różnych pismach. Mama Barbara skończyła Studium Stenografii i Stenotypii, potem pracowała...

 • Czy Milowicz wróci na lód?

  Czy to koniec jego udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie"? Mimo poważnego wypadku Michał Milowicz (38 l.) pali się do powrotu na lodowisko. Ale lekarze stanowczo odradzili aktorowi kontynuowanie treningów.

 • Milowicz został... deweloperem

  Niełatwo być aktorem, który nie gra głównych ról i nie występuje w reklamach. Doskonale wie o tym Michał Milowicz.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • "Tragedia" Michała Milowicza

  Jak informowaliśmy, w wypadku, jakiego doznał Milowicz podczas prób do kolejnego odcinka lodowego show, aktor złamał nogę, doznał wstrząśnienia mózgu, odnowiła mu się także stara kontuzja karku. Nie zważając jednak na konsekwencje zdrowotne, Michał chciał jak najszybciej wrócić na lód. Niestety, lekarze zdecydowanie mu tego zabronili. "Lekarze zabronili Milowiczowi treningów...

 • Pomaganie jest trendy: Michał Wiśniewski z Radkiem Liszewskim

  W sieci pojawiła się piosenka towarzysząca trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.

 • Michał Milowicz w "Barwach szczęścia"!

  ..."Barw szczęścia" - pojawi się nowy bohater: Czarek Bąk. Szkolny kolega Blanki i nauczyciel WF-u. A do obsady dołączy Michał Milowicz - znany showman, aktor i wokalista. Kim okaże się serialowy Czarek?

 • Michał Wiśniewski i Radek Liszewski pomagają. Zobacz!

  Można już zobaczyć teledysk do piosenki towarzyszącej trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.

Zdjęcia na temat: michał milowicz ta czy ta