• Informacje na temat:

  michał niemczycki marketing

Artykuły na temat: michał niemczycki marketing
 • Czartoryska przyjęła oświadczyny Niemczyckiego

  Wszystko odbyło się z zachowaniem staropolskiej etykiety. Przyszły pan młody, Michał Niemczycki (31), umówił się z narzeczoną w domu jej ojca Stanisława Czartoryskiego, księcia na Klewaniu i Żukowie, dyplomaty oraz byłego ambasadora.

 • To będzie ślub roku!

  ...8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", w obecności 450 zaproszonych gości przysięgnie swojemu ukochanemu, Michałowi Niemczyckiemu, miłość i wierność na dobre i na złe. Ślub pięknej aktorki z pewnością będzie wydarzeniem towarzyskim roku!

 • Nie chce być tylko księżniczką

  ...jest najlepszy czas na realizację kolejnego planu. Tym bardziej, że u jej boku pojawił się Michał Niemczycki, ktoś, kto z pewnością może jej doradzać. I to nie tylko w sprawach merytorycznych, ale i organizacyjnych. - Michał dostał się do kalifornijskiej filmówki. Marzył o aktorstwie i nawet dobrze rokował. Niestety, popadł w złe towarzystwo, zszedł na złą drogę. Ale już otrząsnął się po tych...

 • Czartoryska i Niemczycki: Zaplanowany romans?

  Dla wielu ten związek był zaskoczeniem i nie dawano mu szans na przetrwanie. Choć Michał Niemczycki (33 l.) jest bez wątpienia jedną z najlepszych partii w kraju, to jednak mówiono, że Anna Czartoryska (29 l.) jest z innej bajki i do niego nie pasuje.

 • Anna Czartoryska: Chce być kobietą sukcesu

  Liczy przede wszystkim na siebie. Ale wie, że ukochany pomoże jej spełniać marzenia.

Zdjęcia na temat: michał niemczycki marketing