• Informacje na temat:

  michał niemczyckiemu

Artykuły na temat: michał niemczyckiemu
 • Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła!

  Aktorka i jej mąż, Michał Niemczycki, zostali po raz pierwszy rodzicami w 2014 roku, kiedy na świat przyszedł ich synek, Ksawery. Półtora roku później para powitała na świecie córeczkę, Janinę. Kilka miesięcy temu Anna Czartoryska poinformowała, że ich rodzina znów się powiększy. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie. Dumna mama opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją...

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • Wielka radość w małżeństwie Czartoryskiej i Niemczyckiego!

  Anna Czartoryska (34 l.) i Michał Niemczycki (37 l.) mają co świętować...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Katarzyna i Zbigniew Niemczyccy: Kolejny syn chce się żenić!

  ..., Michał Niemczycki (37 l.), poślubił aktorkę i potomkinię arystokratycznego rodu, Annę Czartoryską (34 l.). *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Mikołaj Niemczycki już po ślubie. Na weselu bawili się m.in. Kwaśniewscy

  ...mogło zabraknąć brata Michała Niemczyckiego z żoną Anną Czartoryską i małym dzieckiem na rękach. Panna młoda miała na sobie skromną sukienkę bez pleców w kolorze ecru i długi welon. Goście weselni(...) Mikołaja. Niemczyccy to jedna z najbogatszych rodzin w Polsce. Ich majątek szacowany jest na 2 mld zł. Ślub był więc prawdziwym wydarzeniem. Podobnie było w 2013 roku, gdy najstarszy syn pary Michał...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Poród tuż-tuż!

  ...pojawia się dziecko. Wiele wskazuje na to, że Anna Czartoryska- Niemczycka (31) i Michał Niemczycki (34) otrzymają właśnie tak niezwykły dar. Jak udało się dowiedzieć "Dobremu Tygodniowi", tuż przed(...) rodów, i Michał, biznesmen, dziedzic wielkiej fortuny, małżeństwem są od ponad dwóch lat. Narodziny córki to nie jest ich debiut, w 2014 roku na świecie powitali synka Ksawerego. Ania odlicza już dni do...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

Zdjęcia na temat: michał niemczyckiemu
 • Michał Niemczycki
Wideo na temat: michał niemczyckiemu
 • Czartoryska i Niemczycki w końcu potwierdzili plotki! Drugie dziecko w drodze!

  Michał Niemczycki i Anna Czartoryska zagościli w "Dzień Dobry Wakacje", aby potwierdzić krążące od pewnego czasu plotki, że spodziewają się drugiego dziecka. "Nie zdradzimy więcej szczegółów, bo staramy się chronić swoją rodzinę i prywatność" - powiedziała "księżniczka" Czartoryska. Gratulujemy! (Dzień Dobry TVN/x-news)