• Informacje na temat:

  michał olejniczak

Artykuły na temat: michał olejniczak
 • Andżelika Piechowiak o swoim ślubie

  Andżelika Piechowiak (33 l.), gwiazda serialu "M jak Miłość", szykuje się do ślubu z Rafałem Olejniczakiem.

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Andżelika Piechowiak: Zmiana planów. Ślubu nie będzie!

  Andżelika Piechowiak (33 l.) zadeklarowała niedawno, że latem chce wyjść za swojego obecnego partnera Rafała Olejniczaka. Teraz zmienia plany!

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Andżelika Piechowiak już po ślubie

  ..."Dobry Tydzień", gwiazda właśnie wyszła za mąż za długoletniego partnera, dziennikarza i fotografa Rafała Olejniczaka. - Kameralny ślub odbył się kilka dni temu za granicą. Teraz są w podróży poślubnej(...)!" - napisała Andżelika na swoim profilu na Facebooku. Wcześniej przez siedem lat spotykała się z kolegą po fachu, Michałem Lesieniem (41). Para kupiła razem mieszkanie, Michał oświadczył się jej, jednak do...

 • Ich Troje sprzedali najwięcej

  Związek Producentów Audio i Video (ZPAV) opublikował listę wydawnictw, które uzyskały w 2002 roku status Złotej, Platynowej lub Diamentowej Płyty. Z zestawienia tego czarno na białym wynika, że ubiegły rok należał do zespołu Ich Troje. Zespół Michała Wiśniewskiego jest jedynym, który w 2002 roku zdobył Diamentową Płytę, co oznacza, że "Po piąte... a niech gadają" kupiło już ponad 350 tys. Polaków.

 • ​Znów jest szczęśliwy!

  Wszystko wskazuje na to, że Michał Lesień, czyli Arkadiusz Nowacki z "M jak miłość", otrząsnął się wreszcie po rozstaniu z Andżeliką Piechowiak, do którego doszło w maju ubiegłego roku. Aktor znów wydaje się być szczęśliwy. Coraz częściej pojawia się publicznie w towarzystwie pięknej, tajemniczej brunetki!

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • Piechowiak pocieszyła się po rozstaniu

  Nie tylko Michał L. znalazł sobie już nową miłość po rozstaniu z Andżeliką Piechowiak . Aktorka też jest już w związku.

 • Kazik solo, Kult w trasie

  Jesień powoli nadchodzi, a to znak, że wkrótce na tradycyjną trasę wybierze się zespół Kult. Fani twórczości Kazika Staszewskiego będą mieć jeszcze więcej atrakcji, bo 1 października ukaże się podwójny solowy album lidera Kultu, zatytułowany "41". Tytuł jest oczywistym nawiązaniem do faktu, iż w tym roku Kazik ukończył 41 lat.

Zdjęcia na temat: michał olejniczak