• Informacje na temat:

  michał olszański z żoną

Artykuły na temat: michał olszański z żoną
 • Michał Olszański: Żona zawsze była dla mnie wsparciem!

  Michał Olszański (63 l.) jest wdzięczny losowi, że na jego drodze postawił tak wspaniałą kobietę. To ona wspierała go w trudnych chwilach, gdy przed laty siedział w więzieniu. To również żona wytłumaczyła mu, że orientacja jednego z ich synów nie ma żadnego znaczenia, bo najważniejsze jest to, że ze swoim partnerem jest szczęśliwy. "Dziś mamy bardzo fajne relacje" - cieszy się dziennikarz.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Michał Olszański: Jestem dumny z obu synów

  ...​Michał Olszański (64 l.) długo dorastał do roli ojca. Przez lata na pierwszym miejscu stawiał pracę i przegapił moment, gdy jego synowie najbardziej potrzebowali wsparcia. Kryzys dopadł także jego małżeństwo.

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

 • Magdalena i Michał Olszańscy: Trudności już za nimi!

  ....  Jednak Michał i Magda odetchnęli dopiero wtedy, gdy ożenił się po raz drugi, założył rodzinę.  "Żałuję, że nie zdecydowaliśmy się z żoną na trzecie dziecko. Szkoda, bo może byłaby to dziewczynka(...)W przyszłym roku Michał (61 l.) i Magda (60 l.) Olszańscy obchodzić będą 40-lecie małżeństwa. Oboje nie czekają na ostatnią chwilę i już wzięli się za przygotowania. W podwarszawskich Chyliczkach...

 • Zapewnił jej etat?

  Tuż przed rozpoczęciem jesiennego sezonu gruchnęła wieść, że Anna Popek nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie". A jednak gwiazda została w programie! Podobno to zasługa jej przyjaciela...

 • Teściowa zaskoczyła Monikę Zamachowską. O ich relacjach do tej pory niewiele się mówiło!

  Monika Zamachowska (47 l.) swoje zapłaciła za związek ze Zbigniewem Zamachowskim (58 l.). O jej relacjach z dziećmi i byłą żoną aktora nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego. Okazuje się jednak, że mama Zbyszka w pełni ją zaakceptowała i polubiła. "Monika to synowa na medal" - donosi "Życie na Gorąco".

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Monika Zamachowska pozbawiona pracy?! Dziennikarka zabrała głos

  .... Prezenterka nigdy nie afiszowała się ze swoimi poglądami politycznymi, więc była przykładnym pracownikiem dla władz TVP.  Przypomnijmy, że w wakacje z telewizją publiczną pożegnał się Michał Olszański (65

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.