• Informacje na temat:

  michał pieróg

Artykuły na temat: michał pieróg
 • Antek Pawlicki o Pirogu i Czaykowskim w "Azja Express": Pedał z chłopakiem

  W ostatnim odcinku programu "Azja Express" widzowie mogli zobaczyć przepychankę słowną Antka Pawlickiego (33 l.) z Michałem Pirogiem (38 l.) i Piotrkiem Czaykowskim. Poziom, niestety, sięgnął dna.

 • Wyjątkowe święta Wiśniewskich

  Jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia u Michała i Ani Wiśniewskich?

 • Na Wspólnej

  Aleks ma pretensje do Borysa, że wcześniej nie powiedział mu, że jest jego ojcem. Zdybicka nalega, aby Michał jak najszybciej rozwiązał umowę z Ewą. Ziębowa...

 • "Fajnie być seksownym, grając do tego smutne piosenki"

  Na trzeciej płycie grupa Blackfield odeszła od nazywania kolejnych albumów nazwą zespołu i liczbą. Jeszcze przed premierą "Welcome To My DNA" (28 marca) i kwietniowymi koncertami w Polsce (Kraków i Warszawa) izraelski wokalista Aviv Geffen znalazł chwilę, by odpowiedzieć na pytania Michała Boronia.

 • Na Wspólnej

  U Kingi i Michała pojawia się lokaj producenta Skalskiego wraz z jego dziećmi. Konrad tłumaczy zaskoczonej Kindze, że jest agentem ich nowej niani Frani...

 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.

 • Daria Widawska: Jestem straszliwie nerwowa i wybuchowa

  Daria Widawska (40 l.) i jej mąż Michał w tym roku obchodzili 10. rocznicę ślubu. Aktorka nie kryje, że ma trudny charakter. Stara się jednak nie wszczynać awantur w towarzystwie dzieci. "Jestem straszliwie nerwowa i wybuchowa. Walczę z tym. Jednak kiedy następuje eksplozja, to jest naprawdę spektakularna" - mówi gwiazda.

 • "Klan": Niezapomniana wigilia

  Wigilijny wieczór bohaterów "Klanu" będzie pełen szczerych życzeń i wzruszeń, ale także zupełnie niespodziewanych wydarzeń.

 • Rodzinne kłótnie przy stole

  ...coś się wydarzy? - Przy świątecznym stole zabraknie Zyty (Magdalena Stam), która jest w ciąży. Dziewczyna wstydzi się nam do tego przyznać, bo to nie nasz syn Michał (Daniel Zawadzki) jest ojcem jej...

 • Video: Śnieg zamieni się w błoto

  Dawno niesłyszany Wojtek Łuszczykiewicz i jego grupa Video tradycyjnie na Boże Narodzenie przygotowali coś niestandardowego. W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać piosenki "Znów nie spadł śnieg".

Zdjęcia na temat: michał pieróg
Wideo na temat: michał pieróg
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...