• Informacje na temat:

  michał piróg izrael

Artykuły na temat: michał piróg izrael
 • Michał Piróg w miniony weekend został pobity. Choreograf poinformował o tym na Instagramie.

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Piróg chce ślubu i dziecka z partnerem!

  Michał Piróg prawdopodobnie poczuł zew ojcostwa. Kilka lat temu nie wyobrażał sobie posiadania dziecka, teraz coraz częściej zaczyna o tym myśleć...

 • Michał Piróg ostrzega Muchę

  - Jej się wydaje, że stawia na swoim, każda kobieta tak uważa. Nie jest tak łatwo. Musiałaby stanąć na głowie i zakręcić kilkanaście bączków, żeby mnie oczarować - juror programu 'You Can Dance" Michał Piróg ostrzega koleżankę z jury Annę Muchę. - Ania jest w bardzo ciężkiej sytuacji - twierdzi Piróg.

 • Piróg: Galiński był potworem

  ...- W pracy wciąż byłem krytykowany - przyznaje Michał Piróg . Teraz on nie pozostawia suchej nitki na uczestnikach "You can dance". Co kocha poza tańcem? Jakie ma plany wakacyjne?

 • Piróg: Kiedyś lubiłem Ankę...

  - Kinga ma otwarte oczy na wszystko, co się dzieje odnośnie tańca.(....) U Ani Muchy tego nie było - ocenia juror "You Can Dance" Michał Piróg. Czy zmiana na jurorskim fotelu wyjdzie programowi na dobre?

 • Piróg trafił do szpitala!

  Juror z programu "You can dance...", Michał Piróg , przed wyjazdem na warsztaty taneczne do Izraela wylądował w szpitalu.

 • Piróg wyjedzie z Polski

  Choreograf i juror "You Can Dance" Michał Piróg po zakończeniu aktualnej edycji wyjedzie z Polski.

 • Piróg wyjeżdża z Polski!

  Michał Piróg zmienia swoje plany, ale nadal zamierza wyjechać z Polski. Dostał już pracę w dwóch krajach.

 • Piróg jedzie do Izraela! Z ekipą "YCD"

  Ruszają castingi do piątej edycji tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz"! Jury konkursu odwiedzi pięć miast - Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Warszawę. Po tym etapie - zostanie już tylko 36 szczęśliwców! Na wybrańców czekają warsztaty taneczne w Izraelu!

Wideo na temat: michał piróg izrael
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...