• Informacje na temat:

  michał pirog kregoslup

Artykuły na temat: michał pirog kregoslup
 • Michał Piróg stracił czucie w nogach!

  Michał Piróg (38 l.) zdradził, że w Indiach, podczas kręcenia programu „Azja Express”, przeżył chwile grozy!

 • Michał Piróg miał wypadek!

  Tancerz Michał Piróg (34 l.) chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Ostatnio wziął udział w nagraniu teledysku, który miał wesprzeć akcję zbierania pieniędzy dla Alicji(...) Michał uległ wypadkowi. Sprawa wyglądała naprawdę poważnie. Od razu został przewieziony do warszawskiego Centrum Medycyny Sportowej. "Dotkliwy ból pleców spowodowała prawdopodobnie kontuzja dysku...

 • Piróg: Nie wiadomo, co mi jest

  Michał Piróg po przykrym wypadku na planie programu "Top Models" trafił do szpitala. Jest zaniepokojony stanem swojego zdrowia. - Wciąż nie wiadomo, co mi jest - mówi.

 • Michał Piróg (38 l.) do Azji w ramach programu "Azja Express" pojechał z modelem Piotrem Czaykowskim. Kim jest?

 • Pirógowi grozi wózek inwalidzki?

  ...30-letni Michał Piróg od lat zmaga się z poważnym schorzeniem kręgosłupa. Przyznaje, że nie wie, jak długo jeszcze będzie mógł tańczyć. "Mam kręgosłup starego człowieka" - mówi.

 • Bakuła o Grycankach: To jest choroba

  Na temat synowej producenta lodów i jej córek wypowiedziało się już wielu. "Zwały tłuszczu i brak talentu" - napisał Michał Piróg na Facebooku. Zdaniem choreografa promowana przez Martę, Weronikę i Wiktorię otyłość jest niebezpieczna - polskie dzieci są jednymi z najgrubszych w Europie, a według ostatnich badań 46 proc. zgonów na świecie spowodowanych jest właśnie chorobami ściśle z nią...

 • Michał Piróg: Żyd, gej, artysta

  Płaczący juror, zdolny choreograf, gwiazdor, który zawsze mówi to, co myśli. Przyjaciele Michała Piróga zdradzili, jaki jest, gdy na planie "You Can Dance" gasną światła.

 • Piróg nigdy już nie zatańczy?

  Michał Piróg, tancerz i juror znany z programu "You Can Dance", mimo że lekarze zalecają mu natychmiastową operację, woli poddawać się chińskim masażom.

 • "You Can Dance": to był szok!

  Z programu "You Can Dance - po prostu tańcz" odpadli, faworyzowani przez jury, Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz i Igor Leonik. Dla publiczności zebranej w studio i dla jurorów, to był prawdziwy szok.

Wideo na temat: michał pirog kregoslup
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...