• Informacje na temat:

  michał pirog mieszkanie

Artykuły na temat: michał pirog mieszkanie
 • Michał Piróg wygadał się: Znany polityk ma chłopaka

  Michał Piróg (35 l.) promuje właśnie swoją autobiografię. W najnowszym wywiadzie zdradza, że wśród polityków na Wiejskiej zna wielu, którzy są gejami i korzystają z usług męskich prostytutek.

 • Michał Piróg: Żyd, gej, artysta

  Płaczący juror, zdolny choreograf, gwiazdor, który zawsze mówi to, co myśli. Przyjaciele Michała Piróga zdradzili, jaki jest, gdy na planie "You Can Dance" gasną światła.

 • "Problemy" mieszkaniowe Michała Piróga!

  Michał Piróg (34 l.) od dłuższego czasu nie może znaleźć sobie odpowiedniego lokum w stolicy. Zmuszony do ciągłych przeprowadzek postanowił się publicznie wyżalić...

 • Michałowi grozi kalectwo

  Bracia różni jak ogień i woda. Kostek (Adam Cywka) okradł własną matkę, a Michał (Krzysztof Respondek), robi wszystko, by jej to wynagrodzić... Jednemu z braci Jeleniów - bohaterów "Barw szczęścia" - grozi jednak kalectwo.

 • Podłożyli bombę pod domem Piroga?

  Michał Piróg pożegnał rok 2011 niezwykle mocnym akcentem. Ktoś inny przeżyłby może prawdziwe chwile grozy, ale nie on...

 • Trwają poszukiwania Top Model

  Katowice. Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna Krupa i Michał Piróg. Huk motorów nie był wstanie odstraszyć czekających na rozpoczęcie castingu piękności. Każda liczyła, że to właśnie jej życie dzisiaj zmieni się o 180 stopni.

 • Z kim zamieszka Wanda?

  Michał (Krzysztof Respondek) znów postawi swoją żonę Dorotę (Anna Piróg) przed faktem dokonanym. Żeby pomóc Kostkowi (Adam Cywka), weźmie matkę (Barbara Sołtysik) do siebie.

 • Niekoniecznie wstrętna zołza

  Teściowa! Jedno słowo, a tyle treści. Bohaterka kąśliwych dowcipów, wredny babsztyl, zmora każdego zięcia i synowej. W "Barwach szczęścia" w rolę teściowej wcieli się Barbara Sołtysik.

 • Andrzej Piaseczny żali się: Wszystkie moje biznesy okazały się porażką!

  Piosenkarz i dawny przyjaciel Michała Piróga udzielił ostatnio wywiadu "Twojemu Imperium", w którym opowiedział m.in. o swoich życiowych niepowodzeniach. Okazuje się bowiem, że Piasek próbował swoich sił także w biznesie, prowadząc knajpkę. Z marnym skutkiem... "Niestety, wszystko szybko okazało się porażką. Po każdej z nich zyskiwałem kolejny dowód, że muszę robić to, co wychodzi mi najlepiej...

 • "You Can Dance": Młodzi górą!

  Udział w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz" może zmienić ich życie. Pytanie, czy są na to gotowi? Czy sława i słowa krytyki nie zmienią najmłodszych uczestników show? Na razie dają sobie radę.

Wideo na temat: michał pirog mieszkanie
 • Jakóbiak z wizytą w domu Piróga!

  Łukasz Jakóbiak zabrał widzów swojego show do mieszkania słynnego geja! Jak mieszka Michał Piróg?

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...