• Informacje na temat:

  michał piróg w izraelu

Artykuły na temat: michał piróg w izraelu
 • Michał Piróg chce mieć dziecko! Spełni swoje marzenie?!

  Michał Piróg (38 l.) nigdy nie ukrywał, że pragnie mieć dziecko, choć jest gejem. Jednak z wielu powodów musi na razie z tego zrezygnować.

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

 • Michał Piróg o konflikcie z Muchą

  W "You Can Dance" dokonała się rewolucja. Ania Mucha nie usiądzie już w fotelu jurorskim. Zastąpiła ją dotychczasowa prowadząca Kinga Rusin . Na miejsce Rusin zatrudniono Patrycję Kazadi . PAP Life rozmawia o zmianach w programie z Michałem Pirógiem , który pozostał w jury.

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Piróg: Galiński był potworem

  ...- W pracy wciąż byłem krytykowany - przyznaje Michał Piróg . Teraz on nie pozostawia suchej nitki na uczestnikach "You can dance". Co kocha poza tańcem? Jakie ma plany wakacyjne?

 • Piróg: Kiedyś lubiłem Ankę...

  - Kinga ma otwarte oczy na wszystko, co się dzieje odnośnie tańca.(....) U Ani Muchy tego nie było - ocenia juror "You Can Dance" Michał Piróg. Czy zmiana na jurorskim fotelu wyjdzie programowi na dobre?

 • Znamy zwycięzcę "You can dance"!

  ...muzyczne uderzenie było mocno akcentowane, zatańczyliście to bez błędu!". Michałowi Pirogowi natomiast zebrało się na wspomnienia: "W Izraelu oboje dostaliście żółte kartki - i dobrze, bo teraz jesteście(...)!" - stwierdził Michał Piróg. Bez cienia złośliwości przyznała mu rację Anna Mucha: "Jesteście fantastyczni i to jest sprawiedliwy wynik, że oboje tu stoicie na tej scenie. Jedyne co jest niesprawiedliwe...

 • Piróg jedzie do Izraela! Z ekipą "YCD"

  Ruszają castingi do piątej edycji tanecznego show "You Can Dance - Po prostu tańcz"! Jury konkursu odwiedzi pięć miast - Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Warszawę. Po tym etapie - zostanie już tylko 36 szczęśliwców! Na wybrańców czekają warsztaty taneczne w Izraelu!

 • Jego kontrowersyjność jest pociągająca

  Tancerz, choreograf, juror tanecznego show "You Can Dance - po prostu tańcz", działacz organizacji ekologicznych. Michał Piróg zawsze szczerze mówi to, co myśli. A gdy się wzruszy - płacze.

 • "You Can Dance": Hołubce Rusin i Egurroli

  Na castingu "You Can Dance" we Wrocławiu tancerze z zagranicy oraz zdeterminowani uczestnicy poprzednich castingów robili wrażenie! Jednak to ludowe korzenie Kingi Rusin i Agustina Egurroli zaskoczyły wszystkich.