• Informacje na temat:

  michał piróg wegetarianin

Artykuły na temat: michał piróg wegetarianin
 • Michał Piróg wyleczył się dzięki diecie!

  Michał Piróg (36 l.) wyznaje, co zmieniło się w jego życiu, odkąd został weganinem...

 • Michał Piróg radzi Kwaśniewskiemu

  Faktu tego nie mógł nie odnotować także naczelny polski wegetarianin, Michał Piróg (33 l.), który na łamach "Faktu" radzi byłemu prezydentowi, jak ułatwić proces przechodzenia na nową dietę. "Trzeba całkowicie wyeliminować mięso, nawet w wywarach do zup, i pamiętać o wyrównywaniu witamin i białka" - zaleca. Ostrzega też Kwaśniewskiego przed zgubnymi skutkami... picia alkoholu. Mówi, że napoje...

 • Magdalena Mielcarz została wegetarianką!

  ...dowiedzieliśmy się, że Magda Mielcarz właśnie została wegetarianką! Celebrytka zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego posiłku, a w podpisie zwróciła się do... Michała Piróga, oznajmiając jemu i całemu(...) służyło jak mnie.... Ale trzymam kciuki i służę pomocą i rada i wsparciem i liczę na pyszne momenty niebawem :)" - napisał (pisownia oryginalna). Przypomnijmy, że Piróg to nie jedyna polska gwiazda...

 • Michał Piróg dla świata

  "Mam nadzieję, że dzięki akcji i programowi 'S.O.S. dla świata' ludzie dostrzegą zagrożenia, jakie wynikają z niewiedzy" - przekonuje Michał Piróg. Choreograf zachęca, aby każdy wypełnił swój ekologiczny dekalog i przekonał się, że bycie eko jest łatwe.

 • O ważnych sprawach

  Trudne warunki klimatyczne, brak wody, zagrożenia, które niesie dżungla - są to najmniejsze problemy, z jakimi gwiazdy zetknęły się w nowym programie TVN. O tych naprawdę istotnych opowiada Michał Piróg.

 • Świąteczny stół TVN

  Tegoroczne święta w TVN prezentują się wybornie. Jak przystało na Boże Narodzenie stacja zafundowała swoim widzom stół z dwunastoma telewizyjnymi potrawami.

Wideo na temat: michał piróg wegetarianin
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...