• Informacje na temat:

  michał przybylski

Artykuły na temat: michał przybylski
 • Anna Przybylska skrywała tajemnicę? Jej biografia wiele wyjaśnia

  ...rocznica śmierci Anny Przybylskiej, śmierci, która poruszyła całą Polskę, o aktorce wciąż dowiadujemy się nowych rzeczy. Wielu ludzi wyobrażało sobie, że życie takiej gwiazdy było usłane różami. Tymczasem prawda była zupełnie inna. Cieniem na jej życiu położyła się śmierć ojca Bogdana Przybylskiego (†53). - Zawsze mogłam polegać na tacie - opowiadała Anna Przybylska w jednym z wywiadów. - To on rano...

 • Anna Przybylska: Wpisy do księgi kondolencyjnej

  Po śmierci Anny Przybylskiej wyłożono w Gdyni księgę kondolencyjną. "Spotkało się życie i śmierć. Śmierć zapytała - dlaczego wszyscy cię kochają, a mnie nienawidzą? Życie odpowiedziało: bo ja jestem pięknym kłamstwem, a ty bolesną prawdą" - to jeden z pierwszych wpisów, jaki pojawił się w księdze.

 • Dziś pogrzeb Anny Przybylskiej

  Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się dzisiaj, 9 października, w Gdyni. "Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach" - apeluje rodzina aktorki. Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Przegrała walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • Roast Wiśniewskiego gorszy od roastu Wojewódzkiego? Śmiali się nawet ze śmierci Przybylskiej!

  Wygląda na to, że dzięki Kubie Wojewódzkiemu (52 l.) i reklamie w TVN roasty stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Niedawno swój "anty-benefis" miał także Michał Wiśniewski (43 l.)! Było ostrzej niż u Kuby?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Aktorka odeszła w niedzielę 5 października po długiej chorobie nowotworowej. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 9 października o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni. Odprowadzenie do grobu nastąpi na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła. Jak poinformowano, podczas uroczystości...

 • Przystanek Woodstock 2015: Voo Voo dołącza do składu

  Kolejnym ogłoszonym wykonawcą na Przystanku Woodstock została formacja Voo Voo.

 • Na pogrzebie Anny Przybylskiej (†36 l.) odczytano list napisany przez Krystynę Przybylską, mamę aktorki...

 • Krzystek: "Fotograf" stawia pytanie, czym jest prawda

  Waldemar Krzystek, reżyser thrillera "Fotograf", pokazanego w środę, 17 września, na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni powiedział, że jego najnowsze dzieło stawia pytanie o to czym jest prawda, szuka jej definicji. Film ma trafić do kin 13 marca 2015 roku.

Zdjęcia na temat: michał przybylski
Wideo na temat: michał przybylski
 • Przybylska o scenie erotycznej z Żebrowskim

  Wypiliśmy po szklaneczce whisky dla kurażu - śmieje się Anna Przybylska, która w thrillerze "Sęp" musiała odegrać gorącą scenę miłosną z Michałem Żebrowskim. Aktorka zdradziła też, jak ocenia umiejętności swojego filmowego partnera...