• Informacje na temat:

  michał rusinek.

Artykuły na temat: michał rusinek.
 • Michał Rusinek zdradza, jaka była Szymborska! "Nic zwyczajnego"

  Michał Rusinek (43 l.) od 1996 roku był sekretarzem Wisławy Szymborskiej (†89 l.). Towarzyszył jej we wszystkich podróżach i był powiernikiem największych sekretów noblistki. Teraz Rusinek zdecydował się wydać książkę, w której wspomina znaną poetkę. Ciekawe, czy Szymborska, która zaciekle broniła swojej prywatności i stroniła od wywiadów, byłaby zadowolona z tego faktu?

 • "Kupując - pomagasz": Natalia Siwiec śpiewa dla zwierząt

  "Kupując - pomagasz" to jedna z największych akcji charytatywnych na rzecz psów i kotów organizowana przy okazji Światowego Dnia Zwierząt. W nagraniu teledysku wzięli udział m.in. Małgorzata Ostrowska, Majka Jeżowska, Marek Kościkiewicz, Klaudia Kulawik, Hania Stach czy Natalia Siwiec.

 • Gdańsk: Najlepsze teledyski po raz 19.

  Dziś (10 września) tradycyjnie w Gdańsku rusza trzydniowa 19. już edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2010. Na uroczystej gali nagrodzenia najlepszych teledysków wystąpi m.in. Czesław Śpiewa.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

 • Zobacz najlepszy klip!

  Grand Prix zakończonego w niedzielę 18. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2009 zdobył wideoklip do utworu L.U.C feat. Ula Dudziak "O energocyrkulacji i szczęściu" w reżyserii Michała Dziekana.

 • "Ale" Doroty Miśkiewicz: Posłuchaj słodko-gorzkiej płyty

  Na naszych stronach możecie przedpremierowo posłuchać obszernych fragmentów płyty "Ale" Doroty Miśkiewicz. "To garść delikatnej elektroniki połączonej z podróżą w przeszłość, do krainy retro" - czytamy w zapowiedzi albumu.

 • Dokąd prowadzi jej droga?

  Tylko na profilu Doroty Miśkiewicz w serwisie Muzzo.pl możecie przedpremierowo posłuchać utworów z jej nadchodzącej płyty zatytułowanej "Caminho" (po portugalsku "droga").

 • Najgorsze płyty 2010 roku

  Sprawdźcie najgorzej ocenione płyty 2010 roku przez recenzentów serwisu Muzyka INTERIA.PL! Tych albumów naprawdę ciężko było wysłuchać w całości.

 • 52. KFF: Nagrody rozdane

  Znani są laureaci 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Uroczysta ceremonii zamknięcia festiwalu odbyła się w niedzielę, 3 czerwca, w kinie Kijów.Centrum. Galę poprowadził Maciej Stuhr.

Zdjęcia na temat: michał rusinek.
Wideo na temat: michał rusinek.
 • Michał Rusinek zdradza sekrety Szymborskiej w śniadaniówce!

  Michał Rusinek (43 l.) był sekretarzem Wisławy Szymborskiej (†89 l.). Jak udało mu się dostać taką pracę? W "Dzień Dobry TVN" zdradził, jak poetka pozbywała się z domu swoich gości. Dlaczego zdecydował się na napisanie książki "Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej"? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wisława Szymborska we wspomnieniach Michała Rusinka. Jaka była?

  Michał Rusinek (43 l.) był sekretarzem Wisławy Szymborskiej (†89 l). Jak udało mu się dostać taką pracę? W "Dzień Dobry TVN" zdradził, jak poetka pozbywała się z domu swoich gości. Dlaczego zdecydował się na napisanie książki "Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej"? (Dzień Dobry TVN/x-news)