• Informacje na temat:

  michał sobociński operator

Artykuły na temat: michał sobociński operator
 • Hanna Mikuć i Piotr Sobociński: Zabrakło im życia w życiu...

  Hanna Mikuć (61 l.) i Piotr Sobociński (†43 l.) wiedli szczęśliwe życie rodzinne i marzyli o tym, by wspólnie się zestarzeć. Niestety, los okrutnie zadrwił z ich planów...

 • Przyznano tegoroczne Nagrody Filmowe im. Andrzeja Munka

  Sebastian Buttny za film "Heavy mental" otrzymał tegoroczną Nagrodę Filmową im. Andrzeja Munka za najlepszą reżyserię. Nagroda w kategorii najlepsze zdjęcia przypadła Michałowi Sobocińskiemu za zdjęcia do filmu "Kamczatka", który wyreżyserował Jerzy Kowynia.

 • "Blondynka": Natalia Rybicka szykuje się do ślubu?

  Natalia Rybicka, czyli Sylwia Kubus z "Blondynki", bardzo stara się chronić swoją prywatność i nigdy nie mówi w wywiadach o... mężczyznach, z którymi coś ją łączy. Niedawno jednak aktorka po raz pierwszy zdecydowała się pochwalić całemu światu ukochanym. Okazało się, że jest nim młody operator Michał Sobociński mający już na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo!

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

 • Hanna Mikuć nie ma łatwego życia. Spadł na nią kolejny cios

  Hanna Mikuć (63 l.) musiała przyjąć kolejny bolesny cios. Zmarł jej teść, Witold Sobociński (†89 l.). Wcześniej pożegnała męża, następnie ojca. Na szczęście w jej życiu są też pozytyw. Jednym z nich jest fakt, że niedawno po raz drugi została babcią.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Natalia Rybicka: O tym romansie aż huczy. Nowy partner to syn znanej aktorki

  ...z "Seksmisji" i "M jak miłość" aktorki Hanny Mikuć (63 l.) i operatora Piotra Sobocińskiego. Michał Sobociński (31 l.), również operator, po latach związku rozwiódł się w zeszłym roku. Para pozowała...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Hanna Mikuć: Los okrutnie z niej zakpił! W jednej chwili straciła męża!

  ...straciła męża. Wybitny operator Piotr Sobociński (†51 l.) zmarł na zawał na planie filmu "24 godziny". Cierpiała w milczeniu, by nie okazywać rozpaczy i dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Czytaj więcej na następnej stronie Piotr Sobociński przeszedł do historii polskiego kina jako jeden z najbardziej utalentowanych operatorów. Pracował z największymi, m.in. kręcił zdjęcia do filmów...

 • Witold Sobociński laureatem Orła

  Operator Witold Sobociński został laureatem nagrody Orła za Osiągnięcia Życia, przyznawanej przez Polską Akademię Filmową. Ogłoszenie wyróżnienia odbyło się w poniedziałek, 26 lutego, w Warszawie.