• Informacje na temat:

  michał szczerba

Artykuły na temat: michał szczerba
 • Jarosław Kaczyński na wakacjach w Beskidzie Sądeckim? Internauci węszą spisek!

  ...="August 19, 2018" user="jbrudzinski" /> Do dyskusji włączył się poseł Szczerba, który zauważył, że prezes w takim samym stroju był dwa lata temu. Wtedy nie było jednak ponad 30-stopniowych upałów.  https://t.co/5CcIWfkerL pic.twitter.com/jDyqMFQXBG " additional="— Michał Szczerba (@MichalSzczerba)" date="August 19, 2018" user="MichalSzczerba" /> Co sądzicie o tych zdjęciach?  @jbrudzinski...

 • ...@JoannaLichocka @CzabanskiK @PiotrGlinski ❗️ https://t.co/MHbrGxaKok " additional="— Michał Szczerba (@MichalSzczerba)" date="July 21, 2017" user="MichalSzczerba" /> @KurskiPL pokazują swój warsztat...

 • "Obiekt" nagrodzony na festiwalu w Sundance

  "Obiekt" w reżyserii Pauliny Skibińskiej otrzymał Nagrodę Specjalną Jury Filmów Krótkometrażowych na 37. Festiwalu Filmowym Sundance - najważniejszej imprezie kina niezależnego na świecie. Jest to pierwsza nagroda dla dokumentu Skibińskiej wyprodukowanego w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Nowa płyta Grzegorza Turnaua

  Po trzech latach milczenia, z nową płytą powraca Grzegorz Turnau. Na albumie zatytułowanym "Nawet", znajdzie się 15 premierowych piosenek, z tekstami Leszka Aleksandra Moczulskiego, Michała Zabłockiego, Bronisława Maja, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jarosława Kiliana i samego Grzegorza Turnaua. Płyta trafi do sklepów 9 listopada.

 • "Romansik na boku"

  Witkacego, Wiesława Dymnego i Jana Wołka. Słowa do tytułowego "Młynka" napisali Ewa Borzęcka, reżyserka pamiętnego dokumentu "Arizona", i Leszek Ciechoński. Z okazji premiery albumu, Michał Boroń spotkał

 • Śrubki: Premiera na drezynie

  Przejazd specjalnym pociągiem na trasie Jędrzejów wąskotorowy - Pińczów i koncert grupy Śrubki w zabytkowej kuźni to jedne z wielu atrakcji premiery płyty "Śrubki" nagranej przez wyjątkowy zespół dowodzony przez Michała Jurkiewicza.

 • Kto dokręca Śrubki?

  W niezwykłym muzycznym projekcie Śrubki powołanym przez Michała Jurkiewicza biorą udział przyjaciele, m.in. Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, Zbigniew Wodecki i Kuba Badach.

 • Koncertowy "Och! Turnau"

  17 października ukaże się wydawnictwo "Och! Turnau Och-Teatr 18 V 2011". Koncertowy album wydany zostanie w pięciu formatach.

 • Po kilku latach przerwy Grzegorz Turnau, jeden z najpopularniejszych polskich kompozytorów i artysta związany z Piwnicą Pod Baranami, znów pracuje nad swoim albumem. Nagrania w krakowskim studiu Nieustraszeni Łowcy Dźwięków potrwają do 8 sierpnia.

 • "300" jako kino gejowskie?

  Do kin wszedł długo oczekiwany film "300" . Teraz krytycy zaczną na różne sposoby interpretować ekranizację komiksu Franka Millera. Czy potraktowanie go jako sztandarowego przykładu kina gejowskiego to już nadużycie?

Dyskusje na temat: michał szczerba