• Informacje na temat:

  michał szpak 2011

Artykuły na temat: michał szpak 2011
 • Doda śpiewa dla chorych dzieci

  .... Prezenty, podobnie jak rok temu, wręczać będą dzieciom gwiazdy, które swoją obecnością uświetnią imprezę. Do Marek, oprócz Dody, przybędą Michał Szpak, Maja Frykowska, Katarzyna Montgomery, zespół(...)Koncert Dody zainauguruje tegoroczny cykl imprez charytatywnych pod hasłem "Gramy z Fantazją 2011" organizowanych przez fundację wspólnie z Centrami Handlowymi. Przez cztery tygodnie w jedenastu...

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • Stylistki poniżają Korwin!

  Stylistki najgorzej ubranymi celebrytami 2011 roku uznały Alicję Węgorzewską, Kasię Figurę, Michała Szpaka, Annę Czartoryską, Małgorzatę Potocką i Karolinę Korwin-Piotrowską. Tej ostatniej w swoim komentarzu na łamach pisma "Party" nie szczędzą złośliwości. Nie ukrywają także, że prywatnie jej nie znoszą! "Karolina nie ma za grosz stylu, nawet tego złego" - ocenia Malinowska. "Oddała się w ręce...

 • Michał Szpak musiał nagrywać wszystko od nowa

  Gdy wytwórnia płytowa otrzymała demo szykowanych przez Michała Szpaka piosenek, nakazano mu wyrzucić te kompozycje "do kosza"!

 • Gwiazdy po latach: "Wojna domowa"

  ...dzieci. Ostatnie chwile życia Irena Kwiatkowska spędziła w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Zmarła 3 marca 2011 roku. Krzysztof Janczar, czyli Paweł Jankowski Syn znanego aktora(...) niż życie", "Lalce" czy "Złotopolskich". Gra w teatrze oraz na scenie Teatru Telewizji oraz jest członkinią kabaretów Szpak, STS i U Lopka. Za wybitne dokonania odznaczono ją Krzyżem Komandorskim...

 • Najgorsze płyty 2011: Wpadka Michała Szpaka

  Jak już pisaliśmy w jednym z naszych podsumowań muzycznych, to był całkiem udany rok. Dlatego też lista najgorzej ocenionych albumów jest stosunkowo krótka.

 • Orange Warsaw: Prawie sukces

  Pierwszy dzień festiwalu Orange Warsaw 2011 to sukces połowiczny pod każdym niemal względem.

 • Orange Warsaw doczeka się upragnionych tłumów?

  Czy festiwal Orange i TVN-u pod wodzą Piotra Metza wreszcie odnajdzie swoją tożsamość i, co ważniejsze, swoją publiczność?

 • Świetny rok dla muzyki. I tylko w telewizji nudno

  Ton nadawały genialne wokalistki, ale to Dave Grohl udowodnił, że rock and roll nawet jeśli znajduje się w stanie agonalnym, ma jeszcze kilka riffów do zaoferowania. Na dodatek rynek fonograficzny pokazał wszystkim język, wstał, otrzepał się i jedzie dalej. Zapraszam na moje podsumowanie 2011 roku w muzyce.

 • Nie tylko amatorzy. Ale czy to źle?

  W polskich programach typu talent show do tej pory startowali głównie totalni amatorzy lub debiutanci marzący dopiero o wielkiej karierze. Teraz to się zmienia.

Wideo na temat: michał szpak 2011
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...