• Informacje na temat:

  michał szpak ile ma lat

Artykuły na temat: michał szpak ile ma lat
 • Agnieszka Hyży nie radzi sobie z tą sytuacją?! Nie rozumie męża!

  ...: "Grzesiu. Jesteś specem". Właśnie takie sceny mogli zobaczyć widzowie show. Ale widziała je także żona artysty, Agnieszka Hyży. Na pewno usłyszała też komentarz Michała Szpaka, że Grzegorz zaznał dużo(...)... Odkąd kariera jej męża nabrała tempa, nie mają dla siebie tyle czasu, ile by chcieli. W tym roku prezenterka po raz pierwszy od lat miała długi urlop. Ale Grzegorz ze względu na zawodowe...

 • Roztrzaskana sonda

  Michał Szpak "XI", Universal

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Paweł Domagała: Lubię "dziwne" projekty

  Paweł Domagała gra jednego z bohaterów komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Aktor, którego znamy m.in. z seriali "Barwy szczęścia", "Wszystko przed nami" i "Prosto w serce" opowiedział o tym, co działo się na planie filmu Piotra Wereśniaka. Artysta zdradził przy okazji, dlaczego ogląda swoje filmy po kilkanaście razy i co sprawia, że lubi "dziwne" projekty.