• Informacje na temat:

  michał szpak okładka

Artykuły na temat: michał szpak okładka
 • Michał Szpak w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...21-letni Michał Szpak wystąpi w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami" - informuje "Super Express". Piosenkarz lada dzień rozpocznie treningi. Na razie wiadomo tylko, że partnerować będzie mu kobieta. ;) To oznacza, że być może w końcu zobaczymy Szpaka w klasycznych, męskich strojach, bez kilogramów błyszczącej biżuterii. Zdobywca drugiego miejsca w pierwszej edycji programu "X-Factor" przeżywa...

 • W Jaśle mają dość Szpaka?

  Michał Szpak to najjaśniejszy uczestnik "X Factora". Niestety, część mieszkańców jego rodzinnego Jasła nie jest z tego dumna. - Zrobił z nas miasto pedałów - mówią.

 • Margaret opowiedziała o swoim fetyszu! Potrafi robić to godzinami!

  Szafiarka Margaret kilka dni temu poniosła porażkę na preselekcjach do Eurowizji, choć przez wielu typowana była na faworyta konkursu. Niestety, ostatecznie zwyciężył Michał Szpak. Dla jednej z kolorowych gazet to jednak Margaret jest ciekawszą bohaterką i to od razu godną okładki. Celebrytka pochwaliła się w nim, że za pieniądze z reklam i koncertów kupiła mieszkanie, ale ponoć wciąż jeździ na...

 • Nie tylko Conchita Wurst: Oni też lubią kobiece ubrania

  ...z kobiecymi ubraniami. David Bowie również podczas koncerów przebierał się za kobietę. Zakładał nie tylko sukienki, ale pokazywał się również w pełnym makijażu. Michał Szpak, podobnie jak Madox, jest laureatem programu typu "talent show". W "X Factorze", w którym brał udział, od początku przykuwał uwagę nie tylko głosem,ale też wizerunkiem. Michał Szpak niemalże podczas każdego wyjścia...

 • "Zadufane zjawisko o nieprzeciętnym wizerunku"

  Wydaje się, że Michał Szpak i Gienek Loska między sobą rozstrzygną kwestię zwycięstwa w pierwszej polskiej edycji "X Factor". Zobaczcie, co powiedział nam ten młodszy z nich.

 • Krupa w "Tańcu z gwiazdami"!

  W 13 edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy młodsza siostra modelki i jurorki programu "Top Model. Zostań modelką", Joanny Krupy - Marta.

 • Kto wygra 2. edycję "Top Model"?

  Już w środę, 7 grudnia, poznamy zwyciężczynię drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Zapętleni. Recykling w "talent shows"

  Dekoracje się zmieniają, a widzowie wciąż oglądają te same twarze w telewizyjnych konkursach talentów. Żądni sławy uczestnicy uzależniają się od telewizyjnego blichtru?

Wideo na temat: michał szpak okładka
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...