• Informacje na temat:

  michał szpak w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: michał szpak w tańcu z gwiazdami
 • Michał Szpak w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...21-letni Michał Szpak wystąpi w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami" - informuje "Super Express". Piosenkarz lada dzień rozpocznie treningi. Na razie wiadomo tylko, że partnerować będzie mu kobieta(...) w "Tańcu...". Staje się coraz bardziej oczywiste, że Szpak przez całą swoją karierę będzie znany nie ze swojego dorobku muzycznego, a z okładek kolorowych pism.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Szpak o Pavlović: Irytuje

  No i mamy kolejny konflikt w "Tańcu z gwiazdami". Michał Szpak , jeden z uczestników, nie zgadza się z krytyką "Czarnej Mamby" pod swoim adresem.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Tyle zarobią w "Tańcu z gwiazdami"

  Choć w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią w większości początkujący celebryci, stawki, jakie mogą zarobić za swoje taneczne popisy są imponujące - od 2 do 13 tys. zł za odcinek.

 • Michał Szpak w "Tańcu z gwiazdami"

  Telewizja TVN potwierdziła, że do grona uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami" dołączył Michał Szpak.

 • Gienek o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

  ..."Nie zgodziłbym się na udział w 'Tańcu z gwiazdami', bo musiałbym być gwiazdą, żeby do niego iść, a ja gwiazdą nie jestem, tak samo, jak nie jestem artystą" - mówi "Faktowi". Pytany, kim się czuje, odpowiada: "Jestem zwykłym robolem, muzykiem". Jego kolega z programu - Michał Szpak - pojawi się natomiast na parkiecie 13. edycji tvn-owskiego show. Gienek nie potępia go. Uważa, że "stara się chłop...

 • Michał Szpak debiutuje

  Po zakończeniu występów w "Tańcu z gwiazdami" Michał Szpak, finalista programu "X Factor", zajął się promowaniem swojej muzyki. Na 13 grudnia wyznaczono datę premiery debiutanckiego mini albumu "XI".

 • Ile schudły gwiazdy w "Tańcu"

  ..."Super Express" podał dzisiaj konkretne liczby! To dopiero półmetek, a celebryci już mogą się pochwalić nowymi sylwetkami. W ogólnej klasyfikacji gwiazd, które schudły najwięcej, zdecydowanie przoduje Michał Szpak, któremu ubyło aż 6 kilogramów! W kategorii panów następni w kolejności są: Bilguun Ariunbaatar (-5kg) oraz Kacper Kuszewski (-4kg). W przypadku pań treningi nie odniosły aż tak...

 • Krupa w "Tańcu z gwiazdami"!

  W 13 edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy młodsza siostra modelki i jurorki programu "Top Model. Zostań modelką", Joanny Krupy - Marta.

Zdjęcia na temat: michał szpak w tańcu z gwiazdami