• Informacje na temat:

  michał to nie imie

Artykuły na temat: michał to nie imie
 • Konkurs: Jakie imię mogłoby nosić piąte dziecko Michała Wiśniewskiego?

  Na łamach tabloidów co pewien czas pojawia się informacja dotycząca powiększenia rodziny przez Michała Wiśniewskiego. Choć sam zainteresowany dementuje rewelacje, temat powraca. Jak myślicie, jakie imię mogłoby nosić kolejne dziecko lidera Ich Troje?

 • Michał Malitowski zakończył karierę taneczną

  Nikt się tego nie spodziewał. Decyzja Michała była do ostatnich chwil utrzymana w wielkiej tajemnicy. Aż wreszcie, po rekordowym, 8 z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool, tancerz wygłosił wzruszającą mowę.

 • Michał Wójcik (43 l.) zasłynął nie tylko ze swoich satyrycznych kreacji, ale i z tego… że nie potrafi dochować wierności. Dwie żony i troje nieślubnych dzieci to te fakty z jego życia, które to potwierdzają.

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Michał Szpak nie narzeka już na samotność!

  Tygodnik "Gwiazdy" donosi, że Michał Szpak (26 l.) zamieszkał z przyjacielem...

 • Komu nie podoba się "Ida"?

  Nominowany w tym roku do Oscara film Pawła Pawlikowskiego "Ida" zbiera wiele pochwał, ale ma też swoich przeciwników. - To film utrwalający antysemickie klisze - uważa Helena Datner. - Obraz promujący za granicą fatalny obraz Polski - ocenia Michał Szułdrzyński.

 • Michał Figurski nie toleruje nowego partnera Odety?!

  Michał Figurski (44 l.) i Odeta Moro (38 l.) nawet po rozwodzie byli ze sobą blisko. Teraz przez nowy związek byłej żony, dziennikarz czuje się odtrącony.

 • "Nie wierzę politykom": Nowy program TVP Info

  3 maja na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program publicystyczny "Nie wierzę politykom", omawiający zjawiska społeczno-polityczne w długofalowej perspektywie. Program poprowadzą: Maciej Gdula, Michał Kozłowski i Magda Szcześniak, a gościem pierwszego spotkania będzie Edwin Bendyk.

 • "Na Wspólnej": Kinga walczy o swoje dobre imię

  Kinga walczy o swoje dobre imię! Ignaś jest przeszczęśliwy - rano zastaje rodziców razem w łóżku! Michał namawia Kingę, żeby walczyła o swoje dobre imię. Brzozowska zjawia się w firmie i - mimo protestów Romy - żąda rozmowy ze wspólnikiem. Czy przekona Maćka o swojej niewinności?! Robert musi walczyć o syna przez sądem? Robert przychodzi do byłej żony - drzwi otwiera mu jej siostra. Nina...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

Zdjęcia na temat: michał to nie imie
Wideo na temat: michał to nie imie
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 9. odcinka

  martwi się o Basię. Odbywa poważną, męską rozmowę z Michałem. Basia idzie z Justyną do ginekologa. Justyna jest rozczarowana zachowaniem Bartka i zrywa z nim. Wpada do Basi, ale zastaje tylko Wiktora(...) wersją wydarzeń. Czy stanie w obronie dobrego imienia córki? Czy wybierze wersję strategicznego klienta swojej kancelarii?

 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  - i ośmiesza przy współpracownikach. Tylko dzięki interwencji przyjaciółek udaje się załagodzić sytuację. Czy dziewczyny będą w stanie dogadać się na stopie zawodowej? Przed powrotem do Danii Michał(...)Inga (Małgorzata Socha) w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego

Dyskusje na temat: michał to nie imie
 • Re: "Pierwsza miłość": Paweł... wraca do serialu?!

  Naprawde nie macie innego sposobu na przyciagniecie czytelnika jak robienie mu wody z mozgu?! " Paweł wraca do serialu"- raz: ze jesli wraca do serialu to nie ma na imie Pawel,tylko Michał, dwa: nie może wracać skoro nie odszedł i trzy: sugerujecie że chodzi o serialowego Pawła Krzyżanowskiego czyli Mikołaja Krawczyka który odszedł z serialu w charakterze skandalu. Żal...

 • Re: Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  wszechobecna Zielińska. Nie znoszę. Sztuczna,sztywna i nijaka.I ta jej "błyskotliwa" odpowiedź na pytanie w "kocham Cię Polsko" Imie Zagłoby? i odpowiedź - Michał. Winszuję znajomości literatury polskiej