• Informacje na temat:

  michał tulipan

Artykuły na temat: michał tulipan
 • "Orły, sokoły, herosy" z seriali

  ..."Gdzie ci mężczyźni …? Bojownicy spraw ogromnych, owładnięci ideami o znaczeniu wiekopomnym, i wejrzeniu, jak ze stali?" - śpiewała w słynnej piosence Danuta Rinn. W czasach gdy na ekranach telewizorów królują Filip Bobek i Michał Ciachorowski, wspomnijmy kilku amantów, o których, być może, już zapomnieliśmy.

 • Głosuj na serial wszech czasów

  "Janosik", "Klan" a może "Ojciec Mateusz". Który z 25. polskich seriali telewizyjnych zostanie Serialem Wszech Czasów? Tego dowiemy się 21 czerwca podczas gali zakończenia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Głosowanie potrwa do 14 czerwca.

 • Obsypane... kwiatami

  Zawsze na zakończenie zdjęć do kolejnej transzy serialu "Hotel 52" Rafał Królikowski, czyli konsjerż Michał Horwat, obsypuje swoje koleżanki z planu kwiatami.

 • TVP zaprasza do Strefy Widza

  TVP przygotowało nową ofertę dla każdego z abonentów Telewizji Polskiej. Od piątku, 5 grudnia, każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny, będzie mógł całkowicie za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej w tzw. Strefie Widza

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...dziewczynce, że teraz jej życie znacznie się zmieni - przede wszystkim będą musiały sobie poradzić bez Michała. odc. 2866 Wadlewiacy nie potrafią wybaczyć Malwinie tego, że wdała się w romans z Samborem(...) w stolicy, zapoznaje wnuka ze swoim przyjacielem. Antoni odnajduje oszusta Tulipana, który wpędził Ewę w poważne długi. Świat według Kiepskich odc.547 Ferdek opowiada Halinie o istnieniu światów...

 • Polskie gwiazdy wspierają debiutantów

  Kamila Baar ( "Vinci" ), Jan Nowicki ( "Tulipany" ), Tadeusz Bradecki ( "Suplement" ), a także Olgierd Łukaszewicz ( "Ubu Król" ) pojawią się w filmach powstających w ramach Programu 30 minut.

 • Serialowy przewodnik

  ...rocznicy ich ślubu: lampkę nocną. Krystyna boi się reakcji Wojciecha. Tymczasem Maria przyjeżdża do notariusza na odczytanie testamentu Michała. Na miejscu poznaje George’a, pełnomocnika Małgosi. Okazuje(...) opowiada Asi o swoim związku z Olszewską. Dziewczyna radzi mu, by próbował odzyskać Agnieszkę. Tomek jedzie od razu do ukochanej z bukietem tulipanów. Po chwili Olszewska prosi ukochanego, by uważał...

 • Polskie filmy w roku 2005

  W 2005 roku na ekrany polskich kin wejdzie około 20 filmów polskiej produkcji. W 2004 roku było ich tylko 15. Wśród nowości można się spodziewać m.in. "Wróżb kumaka", "Mistrza" , "Trzeciego" , "Tulipanów", "W dół kolorowym wzgórzem" i "Persona non grata".

 • Na plan "Majki" jedzie...

  ...co napisała: "Tytułowa Majka Michałowi wybaczyła, Znów piękna, prawdziwa miłość się odrodziła. Do Lanckorony wraz z Basią wyjechali, Ojca Majki - Jakuba wspólnie, razem szukali. Po powrocie do domu, do urzędu pognali, Małej Basi nazwisko 'Duszyńska' nadali. We wrześniu Michał znów był stanu wolnego, Dzięki zeznaniom jego rywala, Stefcia Lisowskiego. Aleksandra szansę na cały spadek straciła...

 • Egzamin Jana Nowickiego

  Już wkrótce do obsady aktorskiej popularnego serial u TVP2 "Egzamin z życia" dołączy Jan Nowicki, wybitny aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z takich filmów jak "Wielki Szu", "Sztos", "Przedwiośnie", "Tulipany".