• Informacje na temat:

  michał uryniuk

Artykuły na temat: michał uryniuk
 • Kolejna porażka Korolyova

  ...: Elizabeth Duda i Mario Di Somma (19.16%) Magdalena Walach i Cezary Olszewski (17.72%) Marina Łuczenko i Michał Uryniuk (16.1%) Małgorzata Socha i Robert Kochanek (14.95%) Katarzyna Figura i Rafał Maserak (13.53%) Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov (11.8%) Tamara Arciuch i Łukasz Czarnecki (6.74%) Wyniki głosowania jury: Magdalena Walach i Cezary Olszewski (35 pkt.) Marina Łuczenko i Michał...

 • Ostatnie tango Figury

  ...i Michał Uryniuk 2,67% 10. Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak 2,3% 11.Elizabeth Duda i Mario Di Somma - 2,15% 12

 • Gwiazdy już tańczą

  Pudzianowski i Magdalena Soszyńska-Michno 6. Marianna Łuczenko i Michał Uryniuk 7. Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak 8. Magdalena Walach i Cezary Olszewski 9. Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska 10(...) Afromental. "Byłem w szoku gdy dostałem tę propozycję. Po krótkim czasie namysłu zgodziłem się, bo chciałbym oddać hołd tacie" - opowiada Łozowski. Wśród aktorów zobaczymy m.in. Michała Lesienia...

 • Schimscheiner do domu

  ...drobiazgowy ekspert Galiński oraz Michał Uryniuk z najmłodszą uczestniczką programu - Mariną Łuczenko. Jury najwyżej oceniło parę Elisabeth i Mario, natomiast telewidzowie - Mariusza Pudzianowskiego i Magdę...

 • Marina Łuczenko (19 l.), piosenkarka pochodząca z Ukrainy i jej partner Michał Uryniuk (19 l.) odpadli w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nie po raz pierwszy najlepsza okazała się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov musieli pożegnać się z rywalizacją w show "Taniec z gwiazdami".

 • Figura z Maserakiem!

  TVN ujawnił oficjalnie uczestników siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Tancerze zaprezentowali się podczas specjalnej konferencji prasowej.

 • Piękna i Bestia wygrywają

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy fokstrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program. Widzowie stawiają na Mariusza Pudzianowskiego.

 • Kacper Kuszewski z Kryształową Kulą

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę wygrał po zaciętej walce z Bilguunem Ariunbataarem.

Zdjęcia na temat: michał uryniuk
Wideo na temat: michał uryniuk
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...