• Informacje na temat:

  michał wesołowski

Artykuły na temat: michał wesołowski
 • ...romantycznej "Dlaczego nie!" w której w głównych rolach wystąpili Maciej Zakościelny i Anna Cieślak. Wesołowski zapisał się w pamięci widzów jako Michał Konarski, jeden z bohaterów serialu "Czas honoru(...) tragiczny koniec, jednak do tej pory jest on wymieniany przez fanów jako najsympatyczniejsza postać serialu i jedna z najlepszych ról młodego aktora. Wesołowski wystąpił również w gościnnie...

 • "Strażacy": Zakościelny w nowym serialu TVP

  Zarząd Telewizji Polskiej zatwierdził decyzję o emisji nowego serialu "Strażacy". Trafi on na antenę TVP1 wiosną tego roku.

 • Jakub Wesołowski: Ślubu nie było!

  Jakub Wesołowski, czyli Michał Konarski z "Czasu honoru", miał w ubiegłą sobotę - o czym informowały niemal wszystkie media - stanąć na ślubnym kobiercu. Plotki o ożenku aktora okazały się jednak nieprawdziwe! Ślub niezapomnianego Marka Bromskiego z "Komisarza Aleksa" odbędzie się dopiero za kilka dni!

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  Już za kilka tygodni zobaczymy w Jedynce nowy serial - "Strażacy". Nie zabraknie w nim spektakularnych scen zmagań z żywiołem i oczywiście wątków miłosnych.

 • "Czas honoru": Jakub Wesołowski jest gotowy, by zostać... tatą!

  Jakub Wesołowski, czyli Michał Konarski z "Czasu honoru", który od ponad miesiąca nie jest już kawalerem, marzy o tym, by jego świeżo założona rodzina jak najszybciej się powiększyła.

 • Dokumenty na 15. Festiwalu Filmu Niemego

  W dniach 4-7 grudnia w Kinie Pod Baranami odbędzie się 15. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Niemego pod hasłem "Obrazy rzeczywistości". Krakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.

 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  ...zadebiutuję w "Na dobre i na złe", a prawdopodobnie jesienią w "Drogach wolności". To co robisz w "Na dobre i na złe"? - Na razie miałem przyjemność zagrania z Michałem Żebrowskim, Iloną Ostrowską i Karoliną Czarnecką. Michał, moja postać, zapowiada się bardzo ciekawie. Już na dzień dobry popada w konflikt ze swoim pryncypałem, czyli dr. Falkowiczem. Pojawią się też historie z innymi postaciami...

 • Wesołowski po raz kolejny w mundurze

  Kuba Wesołowski, który zagrał jedną z głównych ról w historycznym serialu TVP1 "1920. Wojna i miłość", opowiada o pracy w tej produkcji.

 • Jakub Wesołowski: Sprzedaję marzenia

  ...  Pana bohater Michał w nowych odcinkach "Czasu honoru" znajduje się w zachodnich Niemczech, ale wkrótce ponownie pojawi się w kraju. Dlaczego? - Pracuje w monachijskim(...) jest Michał. Taka też była, jak sądzę, większość ówczesnych moich rówieśników. Nie zakładali porażki, nie bali się śmierci, a heroiczne rzeczy, które robili na co dzień, traktowali jako coś...

 • Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  Przed fanami Aleksa wielkie emocje. Jego pan - Marek Bromski (Jakub Wesołowski) zginie! Nowym opiekunem psa zostanie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).

Zdjęcia na temat: michał wesołowski
Wideo na temat: michał wesołowski
 • „Komisarz Alex" z Antonim Pawlickim

  Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zostanie skierowany do pracy w łódzkiej komendzie zaraz po śmierci Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski). Lucyna, Puchałai Alex nie przywitają go zbyt wylewnie...

Dyskusje na temat: michał wesołowski