• Informacje na temat:

  michał wiśniewski auto

Artykuły na temat: michał wiśniewski auto
 • Michał Wiśniewski kupił synowi drogi samochód? Już wyszedł z długów?!

  Do niedawna głośno było o sporych problemach finansowych Michała Wiśniewskiego (46 l.). To jednak najwidoczniej nie przeszkadza mu w tym, by robić naprawdę drogie prezenty swojej rodzinie.

 • Anna Wiśniewska ma dwie twarze: przykładnej żony i matki oraz wyzywającej i prowokującej gwiazdy muzyki pop.

 • Michał Wiśniewski zażegnał konflikt z sąsiadami. Już nie organizuje głośnych imprez!

  Jakiś czas temu Michał Wiśniewski (43 l.) nie miał najlepszych stosunków z sąsiadami. Wszystko przez to, że dużo imprezował i zakłócał spokój w okolicy. Na szczęście to się zmieniło i teraz mieszkańcy z jego osiedla bardzo go chwalą.

 • Michał Wiśniewski powiedział "Tak"

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po raz trzeci powiedział: "Tak". W sobotę, 29 lipca, wziął ślub z Anią Świątczak, wokalistką zespołu. Cała ceremonia odbyła się wczesnym popołudniem w posiadłości Michała w Magdalence.

 • Wiśniewski roztrwonił 35 mln zł!

  ..."Żyłem w luksusie, teraz chcę normalnie" - mówi Michał Wiśniewski (40 l.), zapewniając, iż zespół Ich Troje - wbrew plotkom - nie kończy działalności i przygotowuje nową płytę...

 • Wiśniewski nie chce być leszczem

  - Gdyby nie to, że zachowałem się jak facet, dorobiłem się własnego drzewa, spłodziłem potomstwo i mam swój dom, to by mnie w Polsce nie było. Na bank - przekonuje kontrowersyjny artysta.

 • Serialowy przewodnik

  .... Po rozprawie sądowej już sama nie wie, co ma sądzić o sekcie i kuzynie. odc. 3021 Mimo nalegań żony, Jacek nie jest przekonany do pomysłu zaopiekowania się dzieckiem uchodźców. odc. 3022 Michał(...) z przywilejów gościa.  odc. 1542 Zainteresowanie, jakim Bruno darzy Bożenę, wyraźnie nie podoba się jej ojcu. Znacznie przychylniejszym okiem Wiśniewski patrzy na Adriana. A Świderski ewidentnie uwodzi swoją...

 • Żona Wiśniewskiego rozbija się autem

  Uwaga kierowcy, Wiśniewska na drodze! Ania Świątczak, aktualna partnerka lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego rozbija się swoim samochodem. I odjeżdża z miejsca zdarzenia zostawiając wizytówkę...

 • Violetta Villas (67 lat) opuszcza rodzinny Lewin Kłodzki na Dolnym Śląsku. Ekscentryczna piosenkarka przeprowadza się pod Warszawę. W Lewinie nie mogą się doczekać wyprowadzki pani Violetty. Piosenkarka miała być atrakcją turystyczną Lewina. Niestety, stała się jego zmorą.

 • Wierka Serdiuczka kupił auto Freddiego

  Ukraiński piosenkarz Andrij Danyłko znany pod pseudonimem Wierka Serdiuczka stał się właścicielem wystawionego na aukcję srebrnego Rolls-Royce'a należącego w przeszłości do lidera brytyjskiej grupy Queen Freddiego Mercuryego. Ceny auta nie ujawniono.