• Informacje na temat:

  michał wiśniewski co za tydzien

Artykuły na temat: michał wiśniewski co za tydzien
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner próbują ratować małżeństwo?

  Od kilku tygodni nie gasną emocje wokół napiętej sytuacji w małżeństwie Michała Wiśniewskiego (46 l.) i Dominiki Tajner (40 l.). Wydawało się, że sprawa jest przesądzona, bo piosenkarz złożył pozew rozwodowy i twardo trzymał się wersji, że zdania nie zmieni. Tymczasem wypadki losowe, które miały miejsce w ciągu ostatnich tygodni, wpłynęły na to, że para podjęła decyzję o ratowaniu związku. Czy...

 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • Michał Wiśniewski ciuła na rozwód? Zaskakujące wieści tabloidu!

  Michał Wiśniewski (47 l.) doskonale wie, jak kosztowny jest rozwód. Do kolejnego z Dominiką Tajner (40 l.) postanowił najwyraźniej przygotować się odpowiednio wcześniej...

 • Michał Wiśniewski zzieleniał!

  Ognistą czerwień włosów lidera Ich Troje Michała Wiśniewskiego zastąpiła soczysta zieleń. Kto doprowadził "Wiśnię" do zzielenienia - zadaje pytanie "Super Express"?

 • Michał Wiśniewski wspiera w trudnej sytuacji Dominikę Tajner-Wiśniewską!

  Wieczorem 2 maja 2019 roku media obiegła informacja, że syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.) trafił w ciężkim stanie do szpitala. O ile na temat stanu chłopca dalej nic nie wiadomo, to okazuje się, że w trudnych chwilach Dominikę wspiera Michał Wiśniewski (46 l.), z którym obecnie się rozwodzi.

 • Michał Wiśniewski dla Samoobrony

  Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, ułożył specjalną piosenkę dla Samoobrony, którą będzie śpiewał w kampanii wyborczej - informuje "Dziennik Łódzki".

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - zaczęło się im układać!

  Kilka tygodni temu mogło się wydawać, że los małżeństwa Michała Wiśniewskiego (46 l.) i Dominiki Tajner (41 l.) jest już przesądzony. Tymczasem może się okazać, że małżonkowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

 • Michał Wiśniewski: Będzie córka?

  Od dwóch tygodni Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje koncertuje po Ameryce Północnej. Przed jednym z występów w kanadyjskim Vancouver wybrał się z Anią Świątczak (28 lat), wokalistką zespołu i prywatnie partnerką, do ginekologa na USG.

 • Michał Wiśniewski wycofuje pozew rozwodowy?! Co za zwrot akcji!

  Tragiczne wydarzenie w życiu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.) i Michała Wiśniewskiego (46 l.) sprawiły, że znów zbliżyli się do siebie. Możliwe, że do rozwodu tych dwojga może nie dojść.

 • Michał Wiśniewski i piramidy

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po latach harówki znalazł chwilę na odpoczynek. Wyrwał się na tydzień do Egiptu. Podjęcie decyzji o egzotycznej wyprawie nie było dla wokalisty proste. Jego partnerka jest bowiem w 8 miesiącu ciąży.