• Informacje na temat:

  michał wiśniewski czy jest bankrutem

Artykuły na temat: michał wiśniewski czy jest bankrutem
 • Michał Wiśniewski jest bankrutem! Na co przepuścił 35 milionów?

  Michał Wiśniewski (45 l.) przed laty był na samym szczycie. Dziś przyznaje, że jest w trakcie upadłości i zaczyna wszystko od zera...

 • Wiśniewski bankrutem?

  ..."Życie na gorąco" o komentarz, uważa, że to następny poważny błąd piosenkarza: "Ludzie, jeśli chcą się ubezpieczyć, idą raczej do agenta, a nie szukają czegoś sygnowanego nazwiskiem Wiśniewski. Michał(...) interesie. Wiem, że liczył na więcej, bo w końcu wiele lat temu miał knajpę w Łodzi. Ale to były zupełnie inne czasy" - mówi poinformowana osoba w rozmowie z "Życiem na gorąco". Wiśniewskiemu zależało na...

 • Wiśniewski: Nie pozwolę się obrażać

  Michał Wiśniewski na swoim blogu zapowiedział, że pozwie Annę Gromnicką za szkalujący go artykuł, który ukazał się na łamach jednego z dzienników. "Nie ma takich pieniędzy, których bym nie zainwestował w walkę o godność swojego nazwiska" - pisze.

 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • Wiśniewski 2,5 mln "w plecy"

  Inwestycja Michała Wiśniewskiego w nocny klub okazała się być katastrofą.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!