• Informacje na temat:

  michał wiśniewski i anna

Artykuły na temat: michał wiśniewski i anna
 • Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na jednej imprezie!

  Michał Wiśniewski (44 l.) i Anna Świątczak (40 l.) byli niegdyś małżeństwem i mają dwoje dzieci. Rozwiedli się w 2011 roku, a rok później wokalista poślubił Dominikę Tajner (40 l.). Jednak to nie z nią sfotografowano go podczas ostatniej imprezy, a właśnie z byłą żoną! Oboje byli w dobrych humorach, a na zdjęciach wygląda to tak, jakby nie odstępowali siebie na krok!

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

 • Michał Wiśniewski (44 l.) już rzadko pokazuje się w świecie show-biznesu. Jednak ochoczo udziela się w mediach społecznościowych i właśnie na jednym z portali pochwalił się zdjęciami z córką!

 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • Michał Wiśniewski do nowej wokalistki Ich Troje: To pierwszy wytrysk, po którym musi się wycierać

  Rozwodzący się z Dominiką Tajner Michał Wiśniewski (46 l.) na koncercie Ich Troje w Białymstoku przeszedł sam siebie...

 • Anna Wiśniewska ma dwie twarze: przykładnej żony i matki oraz wyzywającej i prowokującej gwiazdy muzyki pop.

 • Michał Wiśniewski: Kilka łyków odmieniło jego los!

  Michał Wiśniewski (43 l.) przez wiecznie pijanych rodziców przeżył w dzieciństwie piekło. Jako dorosły zafundował je sobie sam.

 • Michał Wiśniewski powróci! "Spokojny"

  Żona Michała Wiśniewskiego, Anna, ujawniła muzyczne plany męża. Lider Ich Troje planuje wydanie albumu.

 • Michał Wiśniewski zażegnał konflikt z sąsiadami. Już nie organizuje głośnych imprez!

  Jakiś czas temu Michał Wiśniewski (43 l.) nie miał najlepszych stosunków z sąsiadami. Wszystko przez to, że dużo imprezował i zakłócał spokój w okolicy. Na szczęście to się zmieniło i teraz mieszkańcy z jego osiedla bardzo go chwalą.

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski i anna
Wideo na temat: michał wiśniewski i anna
 • Wiśniewski: Zawsze będę największym przyjacielem Mandaryny i Ani Świątczak

  Michał Wiśniewski zdradził w programie "Gość Red Carpet TV", że wraz ze swoimi poprzednimi małżonkami Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak wspierają się wzajemnie. Z perspektywy czasu może trzeźwo spojrzeć na ich wspólne, często niełatwe relacje. Zapewnił, że do końca mogą na niego liczyć. Piosenkarz nie wspomniał natomiast o swojej pierwszej żonie - Magdzie Femme. (Wideoportal/x-news)