• Informacje na temat:

  michał wiśniewski i jego partnerki

Artykuły na temat: michał wiśniewski i jego partnerki
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner będą mieli dziecko?!

  Michał Wiśniewski (42 l.) i Dominika Tajner (38 l.) pobrali się trzy lata temu. Co u nich słychać? Jak układa się ich małżeńskie życie? Może planują potomstwo?

 • Michał Wiśniewski i piramidy

  Lider Ich Troje Michał Wiśniewski (34 lata) po latach harówki znalazł chwilę na odpoczynek. Wyrwał się na tydzień do Egiptu. Podjęcie decyzji o egzotycznej wyprawie nie było dla wokalisty proste. Jego partnerka jest bowiem w 8 miesiącu ciąży.

 • Wiśniewski wystartuje w Rajdzie Dakar?

  Michał Wiśniewski, któremu przed trzema miesiącami chirurdzy usunęli zmianę nowotworową z pośladka, szykuje się do startu w słynnym Rajdzie Dakar, o którym marzył od dziecka.

 • Eurowizja: Ich Troje za burtą!

  Tuż przed północą w czwartek, 18 maja, poznaliśmy wyniki półfinału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja. Najważniejszą wiadomością z Aten jest fakt, że nasz reprezentant, zespół Ich Troje, nie zakwalifikował się do sobotniego finału. Piosenka "Follow My Heart" nie znalazła się w dziesiątce szczęśliwców, którzy otrzymali najwięcej głosów od europejskiej publiczności (w głosowaniu audiotele i SMS-owym) i jurorów.

 • Wiśniewski zamieszkał z partnerką

  Mimo że jeszcze niedawno Michał Wiśniewski ogłaszał całemu światu, że już nigdy nie pokocha, po raz kolejny zdecydował się na skok na głęboką wodę. Niedawno zamieszkał ze swoją nową dziewczyną, Dominiką Tajner-Idzik .

 • Eurowizja: Wkrótce wyniki!

  Przed chwilą zakończyły się występy wszystkich 23 uczestników koncertu półfinałowego 51. Konkursu Piosenki Eurowizja. Do faworytów zaliczano Belgijkę Kate Ryan, Finów z grupy Lordi, czy pochodzącą z Szwecji wokalistkę Carolę. Zespół Ich Troje nie miał zbyt wysokich notowań przed występem, ale ekipa Michała Wiśniewskiego z piosenką "Follow My Heart" zaprezentowała się całkiem efektownie.

 • Kulisy awantury Michała Wiśniewskiego i Magdy Femme

  Michał Wiśniewski (40 l.) zdradził na Twitterze, że jego była żona, Magda Femme (41 l.), wysyła maile z pogróżkami do Dominiki Tajner (38 l.). Twierdzi w nich, że powinna się przebadać, bo wokalista jest nosicielem wirusa HIV i zaraża. Wiśniewski nie czekał długo z odpowiedzią. Pierwszą wiadomość na Facebooku, dbając o wizerunek męża, skasowała jednak jego obecna żona. Dominika poradziła mu...

 • Wiśniewski ratuje swoje trzecie małżeństwo

  Nad małżeństwem Michała i Ani Wiśniewskich od dawna wiszą czarne chmury. Gwiazdor zatrudnił trenerów i psychologów, by pomogli mu uratować związek i uporządkować własne życie. Czy nie jest już na to za późno?

 • Wiśniewski: Żadnych kobiet!

  Michał Wiśniewski (38 l.) po rozstaniu z trzecią żoną, Anią Wiśniewską (33 l.), na jednym z portali internetowych zapowiedział, że u jego boku nie pojawi się prędko nowa partnerka. "Żadnych kobiet" - pisze lider Ich Troje.

 • Magda Femme szykuje się do ślubu

  Michał Wiśniewski (44 l.) po rozstaniu ze swoją pierwszą żoną Magdą Femme (46 l.) sugerował na Facebooku, że jest ona lesbijką. Wokalistka tymczasem niedawno się zaręczyła i właśnie przygotowuje się do ślubu.