• Informacje na temat:

  michał wiśniewski i paula

Artykuły na temat: michał wiśniewski i paula
 • Ich Troje chcą wrócić na szczyt

  Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa mają nadzieję, że nowy album Ich Troje odniesie taki sukces, jak płyty zespołu wydawane na przełomie wieków. Czy to jeszcze możliwe?

 • To ona zastąpi Anię Wiśniewską!?

  Zespół Ich Troje ma nową wokalistkę. Jest nią Paula Marciniak , 22-letnia była ViceMiss Polski Nastolatek. Czy zajmie ona miejsce Ani u boku Michała również w życiu prywatnym?

 • Doda wciąż wygrywa

  ...obserwować jedynie Michał Wiśniewski, który zwichnął nogę i nie był w stanie dojść na scenę. Pech. Kolejny pech - Ich Troje nie wygrało. Po raz kolejny niepokonaną, jedyną Królową Polskiej Estrady(...) tylko w kręgach klubowych czy dyskotekowych. Wśród nich duet popowo-raperski Mezzo i Paula, Kasia Nova - nowy głos na polskiej scenie dance, Kasa, królowie dyskotek i parkietów - Groovebusterz oraz...

 • Paula i Michał Wiśniewski: Ślub w klipie

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Flashing Lights" debiutującej wokalistki Pauli, której towarzyszy Michał Wiśniewski.

 • Pomaganie jest trendy: Michał Wiśniewski z Radkiem Liszewskim

  W sieci pojawiła się piosenka towarzysząca trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.

 • Michał Wiśniewski i Radek Liszewski pomagają. Zobacz!

  Można już zobaczyć teledysk do piosenki towarzyszącej trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.

 • Ich Troje: Michał z Paulą

  Podczas występu na Festiwalu Piękna w Płocku Michałowi Wiśniewskiemu na scenie towarzyszyła pewna brunetka...

 • Jerzy Połomski i Jula razem (teledysk "Pomaganie jest trendy 4")

  Do sieci trafił teledysk promujący czwartą edycję kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Julę.

 • "Pomaganie jest trendy 4": Wśród gwiazd Jerzy Połomski i Paweł Kukiz

  14 listopada nagrano piosenkę promującą czwartą odsłonę ogólnopolskiej kampanii "Pomaganie jest trendy". Tym razem raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz do współpracy zaprosił m.in. Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Beatę Tadlę, Alicję Węgorzewską i Pawła Kukiza.

 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Dobra wiadomość jest taka, że trzy nowe muzyczne programy nie są tak przaśne i remizowe jak preselekcje do Eurowizji, "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Zła wiadomość? Do zachwytu wciąż daleko.

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski i paula