• Informacje na temat:

  michał wiśniewski matka

Artykuły na temat: michał wiśniewski matka
 • Michał Wiśniewski przyznaje: "Byłem wykorzystywany"

  Michał Wiśniewski (45 l.) zdobył się na wyznanie, które może zszokować! Okazuje się, że w jego życiu zdarzyło się coś naprawdę strasznego - był wykorzystywany!

 • Co zrobi Michał Wiśniewski?

  Ślub Michała Wiśniewskiego i Ani Świątczak w USA zaplanowany na 10 marca zbliża się wielkimi krokami. Jednak lider Ich Troje nie jest w pełni szczęśliwy z tego powodu...

 • Michał Wiśniewski: Kilka łyków odmieniło jego los!

  Michał Wiśniewski (43 l.) przez wiecznie pijanych rodziców przeżył w dzieciństwie piekło. Jako dorosły zafundował je sobie sam.

 • Michał Wiśniewski nie miał wyboru

  Z dosyć sporą regularnością na stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiają się kolejne oświadczenia Michała Wiśniewskiego, lidera grupy, skierowane do byłej żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Poniżej publikujemy kolejne z nich, w którym wokalista określa zachowanie matki dwójki swoich dzieci jako "kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo".

 • Michał Wiśniewski: Jak jego dzieci radzą sobie z popularnością?

  Michał Wiśniewski (44 l.) zdradził, jak jego pociechy na co dzień radzą sobie z zainteresowaniem mediów.

 • Michał Wiśniewski unika sądu

  Michał Wiśniewski nie stawił się w sądzie w Częstochowie, gdzie w poniedziałek, 9 czerwca, miała się odbyć rozprawa przeciwko niemu. 17-letnia Monika O. oskarża frontmana Ich Troje, że podczas koncertu jesienią 2001 r., skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.

 • Michał Wiśniewski przesadził. Specjalista nie ma wątpliwości: "Promocja chamstwa!"

  Michał Wiśniewski (43 l.) pozwolił komikom obśmiać chorobę, byłą żonę, matkę swoich dzieci i zmarłą na raka gwiazdę. Choć obecna towarzyszka życia broni wokalistę, specjalista ds. wizerunku nie ma wątpliwości: to promocja chamstwa!

 • Michał Wiśniewski: Awantura o Dodę!

  Takiej kłótni już nie było od dawna w domu Michała Wiśniewskiego (34 lata). Świeżo upieczona żona gwiazdora Anna Świątczak (29 lat) i matka jego córki Etiennette, zobaczyła w gazecie zdjęcie swego męża zaglądającego w dekolt Doroty "Dody" Rabczewskiej.

 • Grażyna Wiśniewska o alkoholu i Michale Wiśniewskim: "Upijał się przez całe lata"

  Grażyna Wiśniewska, matka gwiazdora "Ich Troje", opowiedziała, jak patrzyła na problemy z alkoholem swojego syna. Michał Wiśniewski (46 l.) "upijał się przez całe lata". Przez długi czas nie mogła nic na to poradzić...

 • Wiśniewski i "Czerwona głowa"

  Michał Wiśniewski już w kilka dni po ostatnim występie Ich Troje, który odbył się 18 grudnia 2004 roku w programie "Bar-VIP", zaprezentował swój nowy zespół. Jak już informowaliśmy, grupa nazywa się Red Head ("Czerwona głowa"), a jej debiutancki album ma ukazać się już w połowie 2005 roku.

Zdjęcia na temat: michał wiśniewski matka