• Informacje na temat:

  michał wiśniewski prezes

Artykuły na temat: michał wiśniewski prezes
 • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski jednak się nie rozwiodą? Pomoże... dziecko?

  Niebawem rodzina Tajnerów się powiększy. Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego sporo młodsza ukochana zostaną rodzicami. Czy tak wspaniałe wydarzenia zmienią coś między Dominiką Tajner (40 l.) a Michałem Wiśniewskim (46 l.)?

 • Kłopoty Michała Wiśniewskiego

  O ile kariera muzyczna Michała Wiśniewskiego rozwija się wspaniale, o tyle jego przedsięwzięcia biznesowe ostatnio do udanych nie należą. Jak informuje "Dziennik Łódzki", frontman grupy Ich Troje ma zostać w środę, 18 września, odwołany ze stanowiska wiceprezesa zarządu spółki Reim Music Factory Polska, z siedzibą w Starowej Górze pod Łodzią.

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner będą mieli dziecko?!

  Michał Wiśniewski (42 l.) i Dominika Tajner (38 l.) pobrali się trzy lata temu. Co u nich słychać? Jak układa się ich małżeńskie życie? Może planują potomstwo?

 • Kto pojawił się na ślubie Michała Wiśniewskiego?

  Czwarty ślub czerwonowłosego lidera Ich Troje przyciągnął niejedno nazwisko z pierwszych stron gazet.

 • Michał Wiśniewski (36 l.), zachwycony, iż mają z Rubikiem (40 l.) od niedawna tego samego wroga, zamieścił na blogu wpis wychwalający pod niebiosa muzykę kompozytora. Nie dziwi nas to rzecz jasna - w końcu jaki gust muzyczny może mieć członek zespołu Ich Troje? - ale Michałowi przyszły w związku z tym do głowy bardzo niepokojące pomysły... "w olsztynie klaskałem u rubika." - pisze. "v-ce prezes...

 • "Trzeba być debilem, aby zrobić z tego sloganu dowcip" - czytamy o słynnym powiedzeniu "klaskać u Rubika" na blogu Michała Wiśniewskiego.

 • Wiśniewski: Pierwszy wywiad po rozstaniu

  ..."Mam bardzo dobre relacje z byłymi żonami i to jest nasza wspólna siła" - mówi Michał Wiśniewski , który jest w trakcie rozwodu ze swoją trzecią żoną...

 • Ich Troje w Ameryce: Kto jest winny?

  - Będziemy jeszcze długo obrażani jako firma w medialnym serialu Michał Wiśniewskiego - powiedział INTERIA.PL Krzysztof Zakreta, prezes firmy Christopher Entertainment, którą lider Ich Troje oskarżył o "szantaż finansowy".

 • ...postawili na liczną rodzinę. Aktorska para jest rodzicami Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego. Michał Wiśniewski (42 l.) dotąd doczekał się czwórki pociech. Z małżeństwa z Mandaryną(...)Dominika Figurska (36 l.) i Michał Chorosiński (39 l.) zawsze marzyli o licznej rodzinie. Aktorska para doczekała się aż piątki pociech: Anastazji, Matyldy, Józefa, Piotra i Jana Pawła. Była...

 • Ich Troje i afera Rywina

  Zespół Ich Troje postanowił w dość niewybredny sposób skomentować aferę Rywina. Podczas telewizyjnego programu "Jestem jaki jestem", Michał Wiśniewski, lider formacji, chciał zaśpiewać do melodii jednego z przebojów grupy Tatu, piosenkę "Nas nie wygonią". Telewizja TVN nie zgodziła się jednak na emisję.