• Informacje na temat:

  michał wiśniewski w szwajcarii

Artykuły na temat: michał wiśniewski w szwajcarii
 • ​Serialowe Boże Narodzenie

  ...choinkę. Krystyna organizuje w tawernie Wigilię dla najbliższych. W tym roku na spotkaniu może zabraknąć Michała, który nie ma ochoty widzieć Marty. Krystyna postanawia porozmawiać na ten temat z Martą. Mówi jej, że powinna spotkać się z Michałem i przekonać go, aby przyszedł. Przecież nie może go unikać do końca życia. Marta ma dość pouczania. Prosi Krystynę, aby ta zostawiła ją w spokoju...

 • Wiśniewski: Błagam o wybaczenie

  Dawno niesłyszany Michał Wiśniewski przypomniał o sobie, publikując nową notkę na rzadko ostatnio aktualizowanym blogu. Lider Ich Troje wypowiedział się o głośnych ostatnio zatrzymaniach Romana Polańskiego i muzyka Janusza S., współtwórcy musicalu "Metro".

 • Serialowy przewodnik

  .... Mężczyzna zostaje pobity. Renata i Arek przychodzą do Walawskich. Chcą zobaczyć się z Miłoszem. Wiśniewski odwiedza posterunek policji. Jest ciekawy, co stało się z bezdomną Amelią. Niespodziewanie spotyka(...), ale badania wykazują, że na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Wiśniewski budzi rano Amelię, która u niego spędziła noc. Kobieta opowiada mu, jak straciła męża i dach nad głową. Hubert...

 • Ich Troje dziękują fanom

  Dzięki głosom swoich fanów zespół Ich Troje wygrał krajowy finał tegorocznego festiwalu Eurowizji i będzie reprezentował Polskę 24 maja podczas koncertu w Rydze. Michał Wiśniewski, lider grupy, jest zachwycony, gorąco dziękuje wszystkim swoim zwolennikom i z nadzieją patrzy na eliminacje w Niemczech.

 • Eurowizja: Wygrali Finowie z Lordi!

  Tuż przed północą poznaliśmy wyniki 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - zwyciężyły heavymetalowe potwory z grupy Lordi! W hali "Olimpic Indoor" w Atenach pokonali uznawanych za faworytów przedstawicieli Szwecji, Grecji, czy Bośni i Hercegowiny. Przypomnijmy, że w finale zabrakło polskiego reprezentanta, zespołu Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który odpadł w czwartkowym półfinale (18 maja).

 • Eurowizja: Dziś finał!

  Szwecja, Grecja, Bośnia i Hercegowina oraz Rumunia - to faworyci bukmacherów finału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006, który rozpoczął się o godz. 21.00 w sobotę, 20 maja. Zwycięzcę poznamy zapewne już po północy. Przypomnijmy, że w finale zabraknie polskiego reprezentanta, zespołu Ich Troje Michała Wiśniewskiego, który odpadł w czwartkowym (18 maja) półfinale. Nasz specjalny wysłannik

 • Polska wygra Eurowizję!

  Wykonawcy, którzy w tym roku zaśpiewają w półfinale konkursu Eurowzji, nie mają już przed nami tajemnic. Znamy ich piosenki, teledyski, widzieliśmy ich próby. Dlatego wiemy, że Polska, którą reprezentować będzie Isis Gee, zwycięstwo ma jak w banku.

 • Polański przyjedzie do Gdyni

  Roman Polański przyjedzie na tegoroczny Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w piątek 10 czerwca. Następnego dnia podczas festiwalowej gali odbierze Platynowe Lwy, czyli nagrodę za całokształt twórczości.

 • Film polski 2011: Nagrody i wydarzenia

  Srebrny Niedźwiedź w Berlinie dla operatora Wojciecha Staronia, nominacja "W ciemności" Agnieszki Holland do nagrody Critics' Choice Movie Award oraz Złota Żaba na Plus Camerimage, przyznana Jolancie Dylewskiej to najważniejsze wyróżnienia dla polskich filmowców w 2011 roku.

 • Eurowizja: Ile punktów zabrakło Ich Troje?

  Dość zaskakujące (ale i zdecydowane) zwycięstwo Finów z grupy Lordi oraz niewielka przegrana Ich Troje - to najkrótsze podsumowanie 51. Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006. Poniżej możecie zobaczyć szczegółowe wyniki sobotniego finału (20 maja), oraz dowiedzieć się, kto był największym zwycięzcą konkursu rozgrywanego w stolicy Grecji.