• Informacje na temat:

  michał z m jak miłość

Artykuły na temat: michał z m jak miłość
 • "M jak miłość": Nowy amant przegoni Michała?

  Pojawienie się Leszka w życiu Asi ośmieli Michała, który wejdzie do niej pod prysznic i zacznie ją całować. Potem... ucieknie do Szwecji!

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"!

  Po płycie "La Revolucion" (z pamiętnym "hitem" "Filiżanka") Michał Wiśniewski najwyraźniej zamierza - przynajmniej na chwilę - zrobić sobie rozbrat z muzyką.

 • "M jak miłość": Tajemnica Michała

  ...zarządzanie na uczelni. Później sprawdzał w Internecie informacje dotyczące trucizn... W 1373. odcinku "M jak miłość", gdy Ostrowski na chwilę wyjdzie ze swojego domu, Wojtuś zakradnie się na jego posesję, by zdobyć jakieś dowody. - Miałem utłuc matkę, ale zabiję smarkacza. Działa mi na nerwy - usłyszy jak Michał przez telefon wypowiada słowa mrożące krew w żyłach. - Może tak być, że temu...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • M jak miłość

  ODCINEK 1451 Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2019 Reżyseria: Sykwester Jakimow Scenariusz: Alina Puchała, Katarzyna Terechowicz Muzyka: Bartosz Chajdecki,...

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "Pierwsza miłość": Michał Malinowski w szpitalu!

  W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" życie Pawła, w tej roli Michał Malinowski, zawiśnie na włosku!

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "Pierwsza miłość": Czy Michał uratuje Marysię?

  Walka o Marysię trwa! Melka z Hubertem odwiedzają Michała. Obnażają słabe punkty jego planu wpisania się w środowisko kibiców.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

Zdjęcia na temat: michał z m jak miłość
Wideo na temat: michał z m jak miłość
 • "M jak miłość": Odcinek 1367.

  Agnieszka zajmuje się w prokuraturze kolejną niebezpieczną sprawą, a jej współpracownica Sylwia Zalewska nagle znika. Tymczasem Asia zauważa, że jej nowy sąsiad Michał ma wyjątkowo podejrzanych(...) tym, jak załamał się i zaniedbał swoją firmę, ma gigantyczne długi. Budzyński uparcie odrzuca w pracy awanse Karoliny, a prawniczka urażona nawiązuje współpracę z jego konkurentką: Jolą Kaczmarek.

 • "M jak miłość": Odcinek 1373.

  , Michał, jest groźnym bandytą i zakrada się do jego domu, by poznać prawdę.

 • "M jak miłość": Odcinek 1385.

  Michał zaprasza Asię na promocję swojej nowej książki, a do tego znów gra w kasynie i musi spłacić kolejny dług. Iza nadal leży nieprzytomna w szpitalu w Niemczech, a Marcin wciąż ukrywa się nad jeziorem. Artur wynajmuje ludzi, którzy mają śledzić całą rodzinę Chodakowskich, i ma nadzieję, że odszuka znienawidzonego rywala, gdy ten spróbuje skontaktować się z bliskimi. Tymczasem Aleksandra pisze

Dyskusje na temat: michał z m jak miłość