• Informacje na temat:

  michał zareagował

Artykuły na temat: michał zareagował
 • Michał Żebrowski wspiera chorą Magdalenę Piekorz

  Kiedy Michał Żebrowski (45 l.) dowiedział się o ciężkim stanie przyjaciółki z dawnych lat, był poruszony. Pomaga Magdzie Piekorz (43 l.) w walce o zdrowie i namawia do tego innych.

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  Na informacje "Faktu" o swoim udziale w nowym show "Celebrity Splash" zareagował wokalista Ich Troje.

 • Mandaryna zaparkowała auto na zakazie. Straż miejska zareagowała

  Marta Wiśniewska (39 l.), była żona Michała Wiśniewskiego znana jako Mandaryna, wybrała się na Charytatywny Obiad z Gwiazdami. Pod restauracją zaparkowała swój samochód na zakazie, co nie umknęło uwadze strażników miejskich. Zadzwonili po lawetę. Cała akcja dość szybko została zauważona przez samą zainteresowaną, która znalazła się przy stróżach prawa, by załagodzić sytuację. Przy okazji najadła...

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • Impreza "Pazdan na BALu" odwołana! Oburzony Michał Pazdan ostro skomentował aferę

  ...​Michał Pazdan (28 l.) stał się głównym bohaterem pozaboiskowej afery! Wszystko zaczęło się wtedy, gdy jeden z warszawskich klubów ogłosił, że wkrótce urządza imprezę z udziałem piłkarza. To nie spodobało się wielu dziennikarzom i kibicom, którzy zarzucali zawodnikowi, że balowanie zaraz po meczu jest niegodne profesjonalnego zawodnika. Pazdan zareagował ostro!

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Maja Ostaszewska: syn aktorki został napadnięty w autobusie. Nikt nie zareagował!

  ...z obojętnością. Nikt nie zareagował... Mimo szamotaniny wszystko skończyło się dobrze. Franek z koleżanką dotarli do domu. Przerażeni opowiedzieli rodzicom, co się wydarzyło. Ci natychmiast zareagowali i zgłosili sprawę na policji. Po naradzie z ojcem Franka, Michałem Englertem (42 l.), Maja zdecydowała, że o całym zdarzeniu opowie publicznie. Podczas rozdania Telekamer, nagród "Tele Tygodnia", dziękując za...

 • Uczestnik "Must Be The Music" do Elżbiety Zapendowskiej: Kocham panią! (wideo)

  "Ja panią kocham!" - wyznał Elżbiecie Zapendowskiej lider zespołu Zielone Ludki, po czym podszedł i... pocałował jurorkę " Must Be The Music".

 • Michał Tomala opowiedział o zaręczynach!

  Michał Tomala (27 l.) zdradził, jak zareagowała jego ukochana, gdy poprosił ją o rękę.

 • Czesław Mozil o incydencie w Liverpoolu

  Czesław Mozil trafił pod ostrzał tabloidów i prawicowych mediów po incydencie na jego solowym koncercie w Liverpoolu. Muzyk w wulgarnych słowach wyprosił jedną z uczestniczek, która przeszkadzała innym widzom.

Zdjęcia na temat: michał zareagował
Wideo na temat: michał zareagował
 • "Pierwsza miłość": Leszek Stanek o swojej roli w serialu

  W ostatnich odcinkach Paweł (Michał Malinowski) rozpoczął pracę z rehabilitantem. Dominik Mirecki (Leszek Stanek) całe serca wkłada w pracę z pacjentami. Wesoły, pogodny, potrafi dokręcić śrubę, by zmusić pacjenta do wysiłku, ale nigdy nie przekracza granicy bezpieczeństwa. Co o swojej roli mówi sam aktor? Jak zareagował na możliwość powrotu do Wrocławia – mieście, w którym kiedyś debiutował

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • "Pierwsza miłość": "Tęskniłaś?"

  Zuzia próbuje pocałować Michała (Wojciech Błach). Jak zareaguje mężczyzna? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.