• Informacje na temat:

  michał zdradził

Artykuły na temat: michał zdradził
Zdjęcia na temat: michał zdradził
Wideo na temat: michał zdradził
 • Michał Rusinek zdradza sekrety Szymborskiej w śniadaniówce!

  Michał Rusinek (43 l.) był sekretarzem Wisławy Szymborskiej (†89 l.). Jak udało mu się dostać taką pracę? W "Dzień Dobry TVN" zdradził, jak poetka pozbywała się z domu swoich gości. Dlaczego zdecydował się na napisanie książki "Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej"? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner obrzucają się wyzwiskami

  Dominika Tajner wytrwała już z Michałem Wiśniewskim (43 l.) aż pięć lat. Gwiazdor w ostatnim wywiadzie zdradził jednak, że nie jest łatwym partnerem i zdarza mu się do żony zwracać per "suko"! (Bagaż osobisty / TTV/x-news)

 • Wisława Szymborska we wspomnieniach Michała Rusinka. Jaka była?

  Michał Rusinek (43 l.) był sekretarzem Wisławy Szymborskiej (†89 l). Jak udało mu się dostać taką pracę? W "Dzień Dobry TVN" zdradził, jak poetka pozbywała się z domu swoich gości. Dlaczego zdecydował się na napisanie książki "Nic zwyczajnego. O Wisławie Szymborskiej"? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: michał zdradził
 • Re: "Na Wspólnej": W końcu pojednanie

  Przecież to Michał pierwszy zdradził Kingę ze Zdybicką.

 • Re: "Na Wspólnej": W końcu pojednanie

  Kiedyś Kinga miała kochanka i Michał jej wybaczył. Teraz,kiedy Michał zachorował i wcale nie zdradził Kingi ,ta robi jakieś fochy.

 • Re: "Na Wspólnej": Nowa bohaterka zastąpi Kingę?

  A może zrobią jak z Teresą z pierwszej miłości tyle że kinga wróciła by może nawet z nowym facetem co? :-D nie no żartuję pewnie kinga zdradzi Michała z Iwo a Michał w zamian zdradzi ją z tą nową bohaterką (mimo że już raz zdradził Kingę) pozdrawiam :-)

 • Re: "M jak miłość": Tomek dostanie kosza?

  A ten Michał Małgosi to przypadkiem nie zdradził jej z facetem ? :)

 • Re: "Na Wspólnej": W końcu pojednanie

  Michał pierwszy w tym związku dopuścił się zdrady i ona szybko mu wybaczyla. On długo jej nie chciał wybaczyć ale w końcu...a teraz zdradził ją z tą dziewczyną w hotelu i co ma udawać że nic się nie stało? Musi przetrawic jego kolejną zdradę.

 • Re: Lesbijski pocałunek w “Na dobre i na złe"

  Oj chyba krótko oglądasz emke bo był wątek jak to Michał zdradził Myszkę z Grzegorzem!!!!!

 • Re: Zyta wróci z Mediolanu u boku z... Rutką!

  Ale Michał tez zdradził Zyte bo przesoał sie z tą aptekarką co dzierżawi apteke. Tam sie wszyscy naparzają jak w modzie na sukces

 • Re: "M jak miłość": Małgosia i Michał w stanie krytycznym! Mieli wypadek na autostradzie!

  Małgosia i Michał jadą po kartofle na targ najnowszą autostradą. W czasie podróży wjeżdża na nich czołg, wszyscy giną w wypadku. Tymczasem w Grabinie Lucjan gra w szachy, a Barbara gotuje kompot ze(...) jest Pawła, bo Kinga pomyliła ich w łóżku. Zdenerwowany Piotrek strzela do brata i go zabija, potem również sam popełnia samobójstwo. Na koniec Kisiel oznajmia żonie, że w czasie wojny zdradził ją

 • Re: Od brzydkiego kaczątka do seksbomby

  Moim zdaniem Majka To super serial... Kocham ją i chciałabym się do niej upodobnić.. A TY Marzena skoro nie lubisz tego to po co krytykujesz opinię innych?? Majka to prawdziwa bohaterka.. Najpierw ta ciąża,która zniszczyła jej plany,teraz dowiedziała się zę Michał ją zdradził....Współczuciaa..Uwierzcie że nie chcielibyście tak.. Pozdro dla Majeczki ;*

 • Re: Miłosny trójkąt

  nie mogę zrozumieć dlaczego Michał ma pretensje do Majki o to że nie jest ojcem Basi przecież tak na prawdę ona nie wie czyje to było nasienie tak w 100% i nie mogła mu powiedzieć że to on na pewno jest ojcem Basi. Moim zdaniem Michał nie potrzebnie się rzuca bo ona go nie zdradził tylko została zapłodniona w klinice. I co to za pomysł Oli żeby podpowiedzieć matce Michała o tym że Basia jest