• Informacje na temat:

  michał żebrowski drugie dziecko

Artykuły na temat: michał żebrowski drugie dziecko
 • Żebrowski nalega na drugie dziecko!

  Michał chce, aby jego żona dała mu jeszcze jednego potomka. Ola zamiast na rodzeniu wolałaby się jednak skupić na robieniu kariery...

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • Ale żenada! Żebrowski promuje spektakl ciążą Sochy

  ..."Gramy po raz ostatni przed planowanym urodzeniem dziecka Małgosi, naszej ukochanej aktorki" - tak Michał Żebrowski zachwala sztukę w swoim teatrze.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • "Na dobre i na złe": Michał zapowiada się ciekawie

  ...zadebiutuję w "Na dobre i na złe", a prawdopodobnie jesienią w "Drogach wolności". To co robisz w "Na dobre i na złe"? - Na razie miałem przyjemność zagrania z Michałem Żebrowskim, Iloną Ostrowską(...) uczy pokory, uświadamia, że nic w tym zawodzie nie jest dane na zawsze. Z drugiej strony to też kwestia wyboru - mieszkam w Krakowie, więc jestem z boku tej warszawskiej rzeczywistości, która może...

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • "Na dobre i na złe": Ilona Ostrowska świętuje 36. urodziny!

  Ilona Ostrowska, która jako Kasia Smuda w "Na dobre i na złe" wywróci do góry nogami życie Falkowicza (Michał Żebrowski), w poniedziałek 25 maja świętować będzie 36. urodziny.

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  80. rocznica urodzin to doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Moment na telewizję

  Michał Żebrowski dołączył do stałej obsady serialu "Na dobre i na złe". Wciela się w postać nowego ordynatora chirurgii w szpitalu w Leśnej Górze. Jak godzi pracę w serialu z obowiązkami młodego ojca i dyrektora teatru?

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  W połowie czerwca 2005 roku ukazała się anglojęzyczna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Secret". Znalazły się na niej dobrze znane w Polsce utwory wokalistki, z tekstami przetłumaczonymi na angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You" z repertuaru The Police i "Thousand Years" z solowego dorobku Stinga, a także "Moondance" Vana...