• Informacje na temat:

  michał żebrowski ożenił się

Artykuły na temat: michał żebrowski ożenił się
 • Michał Żebrowski wspiera chorą Magdalenę Piekorz

  Kiedy Michał Żebrowski (45 l.) dowiedział się o ciężkim stanie przyjaciółki z dawnych lat, był poruszony. Pomaga Magdzie Piekorz (43 l.) w walce o zdrowie i namawia do tego innych.

 • Michał Żebrowski ma syna!

  Michał Żebrowski po raz pierwszy został tatą. Kilka dni temu na świat przyszedł syn popularnego aktora.

 • Tomasz Karolak i Michał Żebrowski: Ich konflikt ciągnie się od lat!

  Tomasz Karolak (44 l.) i Michał Żebrowski (43 l.) spotkają się na... ringu?!

 • Żebrowski: Mąż, ojciec, dyrektor

  Michał Żebrowski został już mężem, wkrótce będzie tatą, teraz uczy się być dyrektorem teatru.

 • Szokująca wpadka Żebrowskiego! Opublikował zdjęcie gołej żony!

  Michał Żebrowski (44 l.) tworzy szczęśliwy związek ze swoją o 15 lat młodszą żoną Aleksandrą. Ostatnio aktor trochę się zapomniał i opublikował jej nagie zdjęcie, które wywołało burzę w mediach!

 • Żebrowski już po ślubie

  W sobotę, 20 czerwca, Michał Żebrowski ożenił się z 23-letnią Aleksandrą Adamczyk . Ślub był piękny, ale pogoda nie dopisała...

 • Żebrowski: rozwodu nie będzie!

  Nie od dziś wiadomo, że Michał Żebrowski (40 l.) jest pod nieustannie wielkim wrażeniem swojej o pokolenie młodszej żony, Aleksandry Adamczyk (27 l.). W ostatnim wywiadzie dla jednego z magazynów(...)". Co ciekawe, był przekonany, że nigdy się nie ożeni. Decyzję o ślubie podjął w wieku 36 lat, gdy się zakochał. Od tej pory wierność nie jest dla niego problemem. "Uważam, że człowiek, który...

 • "Na dobre i na złe": Mała stabilizacja Falkowicza i Krajewskiego

  Wkrótce Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zrozumie, że nie może żądać od Oliwii (Marta Bryła), by całe dnie spędzała z Józiem (Michał Gawrychowski), a Falkowicz (Michał Żebrowski), że powinien - dla dobra Matyldy (Amelia Czaja)- ożenić się z Kasią (Ilona Ostrowska)!

 • "Na dobre i na złe": Pantoflarz Falkowicz będzie na każde skinienie Wiki!

  Choć Falkowicz (Michał Żebrowski) ożenił się z Kingą (Marta Dąbrowska), absolutnie nie zapomni Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Będzie na każde jej zawołanie. Aż w końcu chora z zazdrości żona powie: "dość"!

 • "Na dobre i na złe": Szybki ślub Falkowicza

  Wkrótce w Leśnej Górze po raz kolejny zabiją weselne dzwony. Na ślubnym kobiercu niespodziewanie stanie profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). Ożeni się, by kupić sobie milczenie, święty spokój i wolność (czytaj: bezkarność). Poznaj szczegóły!

Wideo na temat: michał żebrowski ożenił się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.