• Informacje na temat:

  michał żebrowski pan tadeusz

Artykuły na temat: michał żebrowski pan tadeusz
 • Michał Żebrowski

  ...nominację do nagrody "Orła", w kategorii najlepsza główna rola męska. Jego kreacja Tadeusza Soplicy w "Panu Tadeuszu" Andrzeja Wajdy przyniosła mu przychylność krytyków i miliony fanów, a płyta "Zakochany Pan Tadeusz" z dwunastoma fragmentami poematu w jego recytacji zyskała status złotej płyty. W 2002 r. otrzymał nagrodę Akademii Teatralnej "Wiktor", oraz "Złotą Kaczkę". 20 czerwca 2009

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski od dziecka marzył, żeby być aktorem

  Utalentowany i pracowity, romantyczny i szlachetny – tak o Michale Żebrowskim, czyli profesorze Andrzeju Falkowiczu z „Na dobre i na złe”, mówią ludzie, którzy mieli okazję go poznać i z nim pracować. Piekielnie przystojny i seksowny – dorzucają fanki aktora, który od 20 lat uważany jest za jedną z największych osobowości polskiego teatru i filmu.

 • Michał Żebrowski "pozamykany na tysiąc kluczy"

  "Widać było, że ten człowiek jest pozamykany na tysiąc kluczy" - charakteryzuje Michała Żebrowskiego znana dziennikarka Krystyna Pytlakowska, specjalizująca się w wywiadach z gwiazdami. O swoich rozmówcach opowiada w nowej książce "Więcej grzechów nie pamiętam".

 • "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski musi rywalizować z... Ryanem Goslingiem!

  Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • Żona Żebrowskiego woli Goslinga!

  Michał Żebrowski powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • Bachleda i Żebrowski znowu razem?

  Najpierw dzielił ich wiek, potem odległość. Teraz Michał Żebrowski chce obsadzić Alicję w roli, o której ona marzy. Czy znów staną się sobie bliscy?

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Żebrowski i gumowy penis

  Jeden z fotoreporterów spotkał Michała Żebrowskiego (37 l.) w sex shopie. Aktor z dużym zainteresowaniem oglądał... gumowe penisy.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

Wideo na temat: michał żebrowski pan tadeusz
 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  decyzję i wybrałem się pod skrzydła według mnie najsolidniejszego, najlepszego producenta polskiego Tadeusza Lampki – mówi Michał Żebrowski. Aktorowi spodobał się fakt, że rola prof. Andrzeja(...)Michał Żebrowski był u szczytu popularności, gdy zdecydował się dołączyć do obsady serialu „Na dobre i na złe”. Miał wówczas na koncie role w takich kinowych hitach jak „Ogniem i mieczem”, „Kto nigdy

Dyskusje na temat: michał żebrowski pan tadeusz
 • Re: "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski ponownie w szpitalu!

  Ale co to ma wspólnego z aktorstwem? Nic! Z popularnością owszem, ale z aktorstwem niewiele. Ogniem i mieczem, Pan Tadeusz i Wiedźmin były lata świetlne temu. Pręgi tak samo. Teraz to robi kasę w serialu i fotografuje się w łóżku szpitalnym! To jak nazwać kogoś takiego jak nie celebrytą !