• Informacje na temat:

  michał żebrowski z synkiem

Artykuły na temat: michał żebrowski z synkiem
 • Michał Żebrowski i jego żona chcą mieć trzecie dziecko?!

  Na uroczystej gali w Teatrze Polskim odbierał drugą w karierze Telekamerę. W tym ważnym dla siebie momencie Michał Żebrowski (43 l.) pojawił się w towarzystwie ukochanej żony, Aleksandry (29(...) w dobrze jej znanym świecie promocji i marketingu. Michał nie jest tym zachwycony. Wolałby, by jego partnerka oddała się całkowicie roli mamy Franka (6 l.) i Henia (3 l.). Skąd takie głosy? Może...

 • Przybylska i Żebrowski: Ich pierwszy raz

  Michał Żebrowski i Anna Przybylska pracują na planie filmu "Sęp". To sensacyjna produkcja, której reżyserem jest Eugeniusz Korin - doświadczony twórca teatralny, debiutujący w kinie.

 • Michał Żebrowski ze swoją byłą gra w "Na dobre i na złe"

  Michał Żebrowski (44 l.) w "Na dobre i na złe" wciela się w profesora Falkowicza. Magdalena Czerwińska (38 l.) kilka miesięcy temu zagrała w serialu pacjentkę, byłą lekarkę Katarzynę Bednarz. Teraz dostała etat w Leśnej Górze i, jak obiecują scenarzyści, będzie pojawiać się częściej.

 • "Pręgi": Debiut w piątek

  W piątek, 8 października, na ekrany polskich kin wejdą "Pręgi" Magdaleny Piekorz - film oparty na prozie zdobywcy NIKE Wojciecha Kuczoka, nagrodzony Złotymi Lwami na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni. Film jest też polskim kandydatem do Oscara. Tymczasem Piekorz przygotowuje monodram Kuczoka "Doktor Haust", w którym wystąpi Michał Żebrowski .

 • Michał Żebrowski został ojcem!

  Rodzina aktora Michała Żebrowskiego (41 l.) znów się powiększyła...

 • Żebrowski: Nie trwonię czasu

  Jest wyjątkowo zajętym człowiekiem. Prowadzi teatr, występuje w serialu, filmach i reklamach. A to jeszcze nie wszystko...

 • Żona Żebrowskiego ruszyła z własnym biznesem! "Chce podbić zachodnie rynki"

  Michał Żebrowski (44 l.) ma swój teatr. Jego żona Ola postanowiła rozwijać skrzydła na innym polu.

 • Cezary Pazura: Przełomowy rok

  Cezary Pazura po wielu latach wraca do teatru. W listopadzie zobaczymy go w sztuce "Bóg mordu" w Teatrze 6. Piętro. W rozmowie z PAP artysta przyznał, że rok 2012 jest dla niego przełomowy i to nie tylko za sprawą powrotu na teatralne deski.

 • Żona Żebrowskiego wychodzi z cienia męża

  Sporo młodsza żona Michała Żebrowskiego chce teraz skupić się na własnej karierze.

 • Nie potwierdziła, że jest w ciąży...

  O ciąży Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", od kilku tygodni mówią chyba wszyscy... oprócz samej zainteresowanej. Aktorka do dziś nie potwierdziła, że spodziewa się swego pierwszego dziecka!

Wideo na temat: michał żebrowski z synkiem
 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...