• Informacje na temat:

  michał zieliński szymon majewski

Artykuły na temat: michał zieliński szymon majewski
 • Serialowy przewodnik

  ...do siebie. Uraz okazuje się niegroźny. Uwikłany w nielegalne interesy Zieliński uprowadza ojca i syna Majewskiej. Śledztwo musi ujawnić, kto jest prawdziwym szpiegiem w wydziale Kaszowskiego(...). Z kolei Rafalski tłumaczy Pedrowi, dlaczego należy przestrzegać różnych zasad. Julka prosi Grażynkę, by nakłoniła rodziców, by się ze sobą zeszli... odc. 2470 Michał zwierza się Jerzemu, że...

 • Szymon Majewski: Będę Lodzią

  "Szymon Majewski Show" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych rozrywkowych programów ostatnich lat. Jego gospodarz znany jest z tego, że wyśmiewa i parodiuje znanych celebrytów oraz polityków. Czego możemy oczekiwać w jesiennych odcinkach?

 • Serialowy przewodnik

  ...nazwisko fotografa, który ją na nie zaprosił. "Paradoks" odc.13-ost. Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski dochodzi do siebie. Zieliński uprowadza ojca i syna Majewskiej. Policja rozpoczyna ich(...) niespodziankę. Razem z Pawłem przywożą na Deszczową nowe meble i tkaniny do sypialni... Wieczorem Kingę odwiedzają Mirka i Madzia. Marszałek opowiada przyjaciółce o propozycji, którą jej złożył Michał...

 • Gwiazdy Szymona w "Kołysance"

  Katarzyna Kwiatkowska i Michał Zieliński, aktorzy parodiujący co tydzień znane osoby życia publicznego w programie "Szymon Majewski Show" wystąpią w najnowszym filmie Juliusza Machulskiego pt. "Kołysanka", który pojawi się na ekranach kin już 12 lutego.

 • Jesienne nowości serialowe

  ...przepis na szczęście? Ich drogi krzyżują się w Mediolanie. Przez niesłuszne oskarżenie Wojtka (Michał Malinowski) o gwałt, zostaną zmuszeni do opuszczenia słonecznej Italii i postanowią wrócić do(...) transplantologii stanie lekarzami. również chirurg, Daniel Orda (Wojciech Zieliński). Do serca Ali ustawi się kolejka chętnych. Przystojny chirurg Maks Keller (Paweł Małaszyński) zupełnie straci dla niej głowę...

 • Jest człowiekiem wielu wcieleń

  Wbrew krążącym plotkom Szymon Majewski ma się świetnie. Wciąż zadziwia niezwykłymi pomysłami i nowymi rolami.

 • Szymon Majewski odczuwa tremę

  - Zaczęliśmy już szósty rok pracy, a ja cały czas mam tremę - mówi Szymon Majewski. - To dobrze, bo znaczy, że nie jesteśmy mistrzami świata - dodaje gospodarz "Szymon Majewski Show".

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

 • Gwiazdy? Kim są Klocu i Seba?

  Najlepsi kumple, a od jakiegoś czasu także gwiazdy telewizji, chociaż przyznają, że w programie "Szymon Majewski Show" pojawili się przez przypadek. Kim są Seba i Klocu?

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.