• Informacje na temat:

  michał żurawski dzieci

Artykuły na temat: michał żurawski dzieci
 • "Ultraviolet": Michał Żurawski o serialu

  Aktor gra u boku takich gwiazd jak Marta Nieradkiewicz i Agata Kulesza. Zdaniem Michała Żurawskiego serial opowiada ciekawą historię, która przypadnie do gustu zwłaszcza młodzieży. Aktor dołączył również do obsady popularnego formatu TVN "Druga szansa".

 • "Powstanie Warszawskie" Pasikowskiego powalczy o nominację do Oscara

  Władysław Pasikowski wyreżyserował międzynarodową wersję filmu "Powstanie Warszawskie". Pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych powalczy o nominację do Oscara w kategorii "film dokumentalny" - dowiedziało się radio RMF FM.

 • Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski: Marzy im się kolejne dziecko?

  Małżeństwo Michała Żurawskiego (37 l.) zawisło na włosku, gdy alkohol zaczął rządzić jego życiem. W porę zdołał się opamiętać!

 • Szyc i Dereszowska w latach 40.

  Teatr Sabat. Półmrok. Na scenie Anna Dereszowska, w stylizacji na lata 40., nuci zmysłową melodię niczym Marlena Dietrich. Przy stoliku jej występ obserwują Borys Szyc, Wojciech Solarz i Michał Żurawski.

 • Michał Żurawski o wychowywaniu dzieci: Daję im tablet, wtedy mam czas dla siebie

  Michał Żurawski (38 l.) jest bardzo zapracowanym aktorem. Ze swoimi dziećmi stara się jednak spędzać każdą wolną chwilę. Jakim jest ojcem?

 • Co w kinach? Odkrycie roku!

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin trafiają dwie australijskie produkcje: uznawany za odkrycie roku gangsterski dramat "Królestwo zwierząt" i thriller "Piąty wymiar". Wśród 6 premier znalazła się też jedna krajowa produkcja: niezależny film "Czarny" z Michałem Żurawskim i Marią Niklińską.

 • Michał Żurawski jest zazdrosny o żonę?! To nie wygląda dobrze!

  Schudła, bo przygotowywała się do roli trenerki fitnessu w nowym filmie "Całe szczęście". Wygląda ślicznie, promienieje, ma dobry czas.  Niedawno Roma Gąsiorowska wyznała jednak, że mąż, Michał Żurawski (39 l.), jest o nią bardzo zazdrosny. Próbuje przepracować z nim te emocje, ale nie jest to takie proste. Pani Roma sama kiedyś miała z tym problem i udało jej się pokonać obsesyjne myśli...

 • Roma Gąsiorowska gotowa na coś nowego

  Roma Gąsiorowska wraca do show-biznesu. Po dwóch latach nieobecności, aktorka pojawi się na ekranie. Tym razem zobaczymy ją w serialu. To jednak nie jedyna nowość w życiu gwiazdy. Artystka zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

 • Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali "Azja Express"!

  Pierwszy sezon programu TVN "Azja Express" wygrali Michał Żurawski (37 l.) i Ludwik Borkowski. Kolejna edycja odbędzie się prawdopodobnie w Indiach.

 • Roma Gąsiorowska: Moja ciąża inspiruje reżyserów

  Roma Gąsiorowska spodziewa się drugiego dziecka. Mimo to aktorka nie zwalnia tempa i planuje pracować do końca ciąży. - Moja ciąża jest bardzo inspirująca dla reżyserów - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: michał żurawski dzieci
Wideo na temat: michał żurawski dzieci
 • Michał Żurawski o roli Piotra w "Drugiej szansie"

  Nowy bohater - Piotr (w tej roli Michał Żurawski) - pojawi się w życiu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) dość niespodziewanie. Będzie społecznikiem, który prowadzi świetlicę środowiskową dla niesfornych dzieci z Pragi. Sprawdźcie, co aktor powiedział nam o swoim nowym serialowym wyzwaniu!

Dyskusje na temat: michał żurawski dzieci