• Informacje na temat:

  michalina robakiewicz klan bożenka

Artykuły na temat: michalina robakiewicz klan bożenka
 • "Klan": Bożenka zmieniła nazwisko! Już nie nazywa się Lubicz!

  W Wielkanoc Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) została żoną Miłosza Kazunia (Konrad Darocha). Sprawdź, czy i co zmieniło się w jej życiu po ślubie!

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • "Klan": Wszystko o świętach w serialu!

  Święta u Lubiczów zawsze niosą ze sobą wiele zwrotów akcji, jednak rodzinny klan z Sadyby zawsze w końcu zgodnie zasiada przy wigilijnym stole. Oto jakie przygody spotkają bohaterów w czasie świąt Bożego Narodzenia. Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek „Klanu” TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25.

 • Miłosz zdradzi Bożenkę w walentynki!

  Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) dostanie cios prosto w serce. W święto zakochanych przyłapie Miłosza (Konrad Darocha) na pocałunkach z Martą (Edyta Herbuś)! Poznaj szczegóły!

 • ​Gwiazdy "Klanu" nie mają sobie równych!

  Ramówkowa konferencja TVP po raz kolejny pokazała, że żaden polski serial nie może konkurować z "Klanem" pod względem liczby znanych i lubianych gwiazd. Ich przemarsz po czerwonym dywanie rozciągniętym przed gmachem Telewizji Polskiej robił imponujące wrażenie na zaproszonych dziennikarzach i fotoreporterach.

 • Szkocja, rozstanie i łzy

  Związek Błażeja (Maciej Chorzelski) i Kamili (Michalina Robakiewicz) zawiśnie na włosku. Powód? Jego wyjazd na studia do Szkocji.

 • Kto przygotowywał ją do egzaminów?

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", mocno zaciskał kciuki, gdy Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka, zdawała w tym roku egzaminy do warszawskiej Akademii Teatralnej. Dlaczego?

 • Kamila rozstanie się z Błażejem!

  Czarne chmury zawisną nad związkiem Kamili (Michalina Robakiewicz) i Błażeja (Maciej Chorzelski) z "Klanu". A wszystko przez... Miłosza (Konrad Darocha)!

 • Zero seksu przed ślubem

  Ujawniamy, że w 2326. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 24 września) Bożenka przywiezie sobie z obozu integracyjnego naszyjnik z białym kwiatem. Miłosz będzie zazdrosny. Zacznie nawet(...) uwierzy w wyjaśnienia ukochanej i zacznie drążyć temat. Postanowi porozmawiać na ten temat z Kamilą (Michalina Robakiewicz), najbliższą przyjaciółką Bożenki. Prosto z mostu zapyta ją o powody podjęcia...

 • Burza hormonów

  Młodych bohaterów "Klanu" czekają wyjątkowo intensywne porywy serca.

Wideo na temat: michalina robakiewicz klan bożenka
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Ja, Frankenstein

  Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki temu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

 • Almanya

  Komediodramat o wielopokoleniowym klanie Turków, od dziesięcioleci mieszkających w Niemczech. Rodzina jest duża. Każdy ma inne problemy i czuje przynależność do innej kultury - część członków klanu mówi o sobie "Jestem Turkiem". Inna "Jestem Niemcem". Nestor rodu postanawia kupić dom w Turcji i zabrać tam rodzinę. Początkowo pomysł nie budzi zachwytu. Ostatecznie cała rodzina wyrusza w daleką podróż. Mieszanka zgoła odmiennych społecznie kultur ubarwia film Yasemin Şamdereli, która doskonale...