• Informacje na temat:

  michaliny

Artykuły na temat: michaliny
 • Kuchnia pani Michaliny

  Na miejsce szefowej szpitalnej kuchni, która zatruła się jedzeniem własnej roboty, przychodzi pani Michalina. Od tego dnia radykalnie zmienia się jakość...

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • Kuchnia pani Michaliny

  Na miejsce szefowej szpitalnej kuchni, która zatruła się jedzeniem własnej roboty, przychodzi pani Michalina. Od tego dnia radykalnie zmienia się jakość...

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Magdalena Boczarska została mamą dzięki "Sztuce kochania"!

  Rola Michaliny Wisłockiej była przełomowa w karierze Magdaleny Boczarskiej (39 l.). Teraz okazuje się, że także miała spory wpływ na jej życie prywatne.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "Druga szansa": Magdalena Boczarska specjalistką od... sztuki kochania?

  Magdalena Boczarska, czyli Sara Daymer z "Drugiej szansy", wcieli się w najsłynniejszą polską seksuolożkę XX wieku. Aktorka właśnie rozpoczęła zdjęcia do filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

 • Kuba Wojewódzki zmieni płeć?

  Tym razem dziennikarz i juror "X Factor" kpi z debiutanckiego singla znanej z programu "Top Model" Michaliny Manios.

 • Wszyscy pamiętają Julkę Wróblewską (18 l.) z roli małej Michaliny w filmie „Tylko mnie kochaj”. Jednak aktorka już jest dorosła, a jej nowe zdjęcia nie są wcale grzeczne!

 • "Tylko mnie kochaj": Edycja specjalna

  Do sklepów trafił właśnie soundtrack "Tylko mnie kochaj - edycja specjalna". Album składa się z dwóch płyt i zawiera aż o 40 minut muzyki więcej, niż wydanie poprzednie. Od dnia premiery, która odbyła się 20 stycznia, film "Tylko mnie kochaj" obejrzało już ponad 1 milion 500 tysięcy widzów.

Zdjęcia na temat: michaliny
Wideo na temat: michaliny
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2937.

  Łukasz organizuje spotkanie z Marysią, by omówić sprawę procesu Dominiki. Kobieta nie wie, że prawnik zaprosił także Anetę. Seweryn ma dość wścibskiej Michaliny. Licząc na chwilę wytchnienia, on i Olek płacą Mirkowi, by zajął się dziewczyną. Sytuacja przyjmuje nieoczekiwany obrót. Andrzej wychodzi z aresztu. Spotyka się z Michałem, który nie chce już z nim współpracować. Zdruzgotany mężczyzna

Dyskusje na temat: michaliny